Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant

E-posta Gönder

  • Silivri, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Hakkında

1995 yılında şehir hayatından kaçmak isteyen Çakır ailesiydik biz. Kavaklı Köyü’nde aldığımız 4.000 metrekarelik bir araziye tek katlı kırmızı bir ev inşa ettik. Babamızın içten içe hayali, dostlarımızın da desteği ile ailie fertlerinin ortak kararı olarak 2001 yılında burayı bir restoran haline getirdik. Aynı zamanda az sayıda konuk ağırlayan butik bir otele de evrildik. Baba, anne, abi ve kardeş olarak herkes biraz biraz kendi yetenekleri ve becerilerini kullanarak eski evimiz yeni mekânımızı işletmeye başladık. Zamanla işlerimiz rayına oturdukça ve müşterilerimiz arttıkça ailemize uyacak güler yüzlü ve misafirperver ekip arkadaşlarını da aramıza dâhil ettik.

Çakırkeyif Restaurant Butik Otel olarak yemek ve konaklama hizmetlerimiz dışında toplu organizasyon ve etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Düğün ve nişan merasimleri başta olmak üzere; aile ve iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, sünnet törenleri, parti ve kokteyller gibi aklınıza gelebilecek hemen her daveti bünyemizde düzenleyebiliyoruz. Organizasyonunuz ne olursa olsun size özel bir tasarım yaparak her şeyi planlıyoruz. Davet alanını zevkinize göre dekore ediyor ve tüm süslemeleri belli bir uyum içerisinde hallediyoruz.

Düğünün konseptine ve davetli sayısına göre farklı mekân alternatifi sunuyoruz. Açık havada bulunmaya müsait hava durumlarında bahçemizi muhakkak tavsiye ediyoruz. Havuzbaşında şık bir tören veya çim bahçemizde samimi bir kır düğünü, seçiminiz nereden yana olursa olsun memnuniyetiniz hep aynı kalacaktır. Düğünler için canlı müzik, DJ performansı, açık büfe veya set menü servisi hizmetlerimiz çiftimizin isteğine göre belirlenebiliyor. Birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan harika bir menüyü sizin zevklerinize göre belirleyebiliriz.

Dilerseniz düğünden sonra otelimizde konaklayarak yeni hayatınıza sabah güzel bir kahvaltıdan sonra başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve Çakırkeyif Butik Otel fiyatlarını öğrenmek için sağdaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kavaklı Mh. Kavaklı Cad. No:84 Kavaklı Köyü - Silivri / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.