Ayışığı Cafe-Restaurant

0850 241 1806

Ayışığı Cafe-Restaurant

Restaurantlar

Kategori

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Düğün Mekanını Birlikte Bulalım!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Özel günleriniz, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibi ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibimiz ile sizleri ağırlamak için buradayız. Mevsim koşullarından etkilenmemenizi sağlayacak mekan alternatifleri, masa düzeni seçenekleri ve diğer mekan özelliklerimiz için bizimle iletişime geçin.

  • Telefon: 0850 241 1806

  • Adres: Kuzguncuk Mah. Mandıra Sk. No:3


Yorumlar (2)

ce

ceren

Düğün Tarihi: 21.08.2015

Mekanı daha çok kolay bulunabilen bir yer olması sebebi ile tercih ettik. Kokteyl tarzı olan düğünümüzde yiyecek ve içeceklerin kalitesi, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Çalışanlar iyiydi ancak yetkili hanımefendiden memnun kalmadık şöyle ki, ses sistemi kurulacağı yönde bilgi verdi tarafımıza,... Devamını Oku 


m&b

merve & bayram

Düğün Tarihi: 01.08.2015

500 kişilik yemekli olan kır düğünü organizasyonumuzda yemeklerin tadı ve sunumu bahçe düzenlemesi ses ve orkestra müzik sistemleri ,mekana toplu ulaşım araçlarının bulunması sebebi ile her şey mükemmeldi diyebilirim.konuklarım davetten çok memnun ayrıldılar.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ayışığı Cafe-Restaurant firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradağın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.