Altın Kupa Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altın Kupa Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Altın Kupa Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Altın Kupa Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Altın Kupa Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Altın Kupa Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Altın Kupa Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Altın Kupa Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Altın Kupa Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altın Kupa Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Altın Kupa Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altın Kupa Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Altın Kupa Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altın Kupa Restaurant düğün dışında nişan, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Altın Kupa Restaurant Hakkında

Fatih mevkiinde nikâh sonrası yemekleriniz için restoran mı arıyorsunuz? Lezzet şöleni yaşatacak ve ilgisiyle davetlileri büyüleyecek bir Altın Kupa Restaurant İstanbul’u seçmeye ne dersiniz?

Özel günlerin vazgeçilmez mekânları arasında yer alan restoranımızda 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Türk, Osmanlı ve dünya mutfağından seçmeler sunduğumuz menülerimizle davetlileri büyülüyor, damaklarında tat bırakıyoruz. Yemek listelerinde yer alan lezzetleri günlük olarak hazırlıyor, kaliteli ve taze malzemeler kullanmaya önem gösteriyoruz. Üstelik deneyimli aşçılarla da çalışıyoruz. El hünerlerini lezzetlere ulaştıran mutfak ekibimiz farklı pişirme teknikleri kullanıyorlar. Altın Kupa Restoran’a has lezzetleri de özel tarifler eşliğinde masalara ulaştırıyorlar. Lezzetli mezeler, bol yeşilliğin yer aldığı salata tabakları, saray mutfağına ait tatlılarla da nikâh sonrası yemeklerini unutulmayacak gecelere dönüştürüyoruz. Kreatif sunum tabakları hazırlıyoruz. Bazı yemeklerimiz özel tabakları sayesinde masaya ulaşırken bile pişmeye devam ediyor.

Dekorasyonumuz bizi diğer restoranlardan ayıran özelliklerimizden biri. Şık mavi sandalyelerimiz davetlilerin konforunu sağlamak için en ideal şekilde konumlanıyor. 3 farklı katı bulunan restoranımızda istediğiniz alanımızı tercih edebiliyor, davetlileriniz için masa seçimini size bırakıyoruz. Davetli sayınıza farklı oturma düzenleri için masaları bir araya getirebiliyor, uzun davet masaları oluşturabiliyoruz.

Bulunduğumuz mevkii sayesinde de tüm davetlilerin kolayca ulaşım sağlayabilmesini sağlıyoruz. Turistik bir mevkide yer aldığımız için birçok toplu taşıma araçlarının durakları hemen yanımızda bulunuyor. Nikâh sonrası yemekleriniz için sizi Altın Kupa Restaurant Sultanahmet adresinde bekliyoruz.
Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak, avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmaya ne dersiniz? İletişim bilgilerinin girişini sağladıktan sonra bize göndermek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte nikâh sonrası yemeğinizi gerçekleştirdiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alemdar, Şeftali Sk. No:6, 34110 Fatih/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altın Kupa Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.