Şişli Yemekli Düğün

İstanbul, Şişli'de yemekli düğün yapabileceğin en iyi restoranlar Düğün.com'da! Firmaları incele ve iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Esenköşk Restaurant

Şişli

Esenköşk Restaurant

Söz, nişan, kına gecesi, baby shower, kurumsal etkinlikler gibi daha pek çok organizasyona ev sahipliği yaptığımız Esenköşk Restaurant isimli yerimizde şimdi sizin hayallerinizi gerçeğe...

2 yorum

300-400 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%40 indirim 42 2
İncele
Esnek sözleşme Kaddeh Fulya

Şişli

Kaddeh Fulya

Düğün, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinize ev sahipliği yapabilecek olanaklara sahip Kadeh Restaurant Fulya, denize sıfır konumu, kaliteli hizmetleri ve profesyonel ekibiyle sizleri...

100-200 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 14 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri
Çok kalabalığı sevmiyorsan ve sevdiklerinle küçük bir restoran düğünü planlıyorsan, Şişli’de isteklerine uygun bir restoran bulabilirsin. Ulaşımı en kolay ilçelerden birisi olan Şişli’de restoran düğünü yaparak misafirlerini ulaşım derdinden kurtarmış olursun. Eğer restoran düğünü yapmak istiyorsan biliyorsun ki en önemli faktörler mekanın ambiyansı ve şefin yeteneği. Yemeklerin kötü olduğu bir restoran düğünü düşünülemez bile. Bulunduğu merkezi konumdan dolayı Şişli’de her ebatta ve konseptte bir restoran bulman mümkün. Burada sana düşen tek şey bunca restoran arasından zevklerine ve misafir sayına yetebilecek bir restoran bulmak. Beğendiğin bir restoranın firma profil sayfasına girip fotoğraflarına bakabilir, daha önce orada restoran düğünü yapmış çiftlerimizin yorumlarını okuyabilir ya da fiyat teklifi alabilirsin.