Çekmeköy Yemekli Düğün

İstanbul Çekmeköy'deki yemekli düğün mekanlarını ve fiyatlarını öğrenmek istiyorsan bu listeden dilediğin mekanı seçip ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme İspinoz Restaurant & Cafe

Çekmeköy

İspinoz Restaurant & Cafe

Çekmeköy halkının huzur ve refah seviyesini yükseltmek için kapsamlı olarak çalışan Çekmeköy Belediyesi’nin öncülüğünde açılan Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri İspinoz Cafe & Restaurant adıyla...

Kapasite

Min. Yemekli

%10 indirim 7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan bakman gereken ilk mekanlar düğün yapabileceğin restoranlar olmalı. Özellikle lezzet ve servis kusursuz olsun istiyorsan bir restoran seçerek her detayı istediğin biçimde hayata geçirebilirsin. İstanbul, Anadolu Yakası'nda bu özelliklerde bir çok restoran bulunmakta. Çekmeköy ilçesinin Alemdağ, Taşdelen ve Ömerli semtlerinde bulunan mekanları mutlaka incelemelisin. Menü konusunda da küçük dokunuşlar yapmak adına seçeceğin işletmenin hizmet içeriğinde değiştirilebilir menü ve ücretsiz tadım hizmeti gibi imkanlar sunup sunmadığına dikkat edebilirsin. Bu ve buna benzer diğer bilgilerin yanında kapasite, fiyat aralığı ve davet alanı özellikleri firma detaylarında bulunmakta. Merak ettiğin diğer noktalar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için mekanlarla iletişime geçmen yeterli.