Oteller Nevşehir

Sacred House Hotel

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Sacred House Hotel

Sacred House Hotel Hakkında

Peribacaları ile ünlenmiş Kapadokya’da 250 yıllık bir Rum konağında Rönesans mimarisine göre tasarlanmış gizemli bir otelde düğün organizasyonu yapmak ne kadar normal olabilir ki? Farklılık seven, standartlardan uzaklaşan bir davet için doğru adrestesiniz. Sacred House Otel Ürgüp’te özel günleriniz için sizi bekliyor.

Kırmızı spa, çok acayip heykellerimiz ve romantik odalarımızla fantastik bir otel sayılırız. Kendi klasmanımızda iyi bir örnek olarak, yurt dışında bile bilinen bir otel haline geldik. Farklı dekorasyonumuz ve standartlardan uzak hizmet anlayışımız bizi başarılı bir otel yaptı. Rönesans’ın o şaşalı dekorasyonuna tanık olabileceğiniz aynı zaman kafanızı çevirdiğiniz her yerde büyük heykellere rastlayacağınız bir mekân olarak, hem konaklama hem de organizasyon kapsamında profesyonel bir hizmete ev sahipliği yapıyoruz. Butik organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Bu yüzden her bir misafirinizle özel ilgileniyoruz.

Otele ilk girdiğiniz anda o filmlerde gördüğünüz tasarıma şahit oluyorsunuz. Kocaman bir kapının ardında farklı tasarımlarıyla profesyonellik var. Genelde taş ağırlıklı dekorasyona sahip otelimiz de, Nevşehir’in özgün yapısına da yer verdik. 200 yıllık bir konak olmanın verdiği ağırlığı her köşede yansıttık. Restorasyona oldukça önem vererek, hem dışarıdan hem de içeriden ilgi çekici bir mekan yaratmaya çalıştık.

Kendinizi bir rüyada hissedeceğiniz bir düğün sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz dahil herkes o gün sizin için çalışıyor. Görkemli bir masa süslemesi, şaşalı kadehler ve daha fazlası… Misafirleriniz geldiği andan itibaren kendilerini masal gibi bir düğün de bulacaklar. Fotoğraflarımıza da baktığınızda daha canlı olarak görmeden bunu hissediyorsunuz.

Gelin, gizemli bir otelde düğün organizasyonunu gerçekleştirelim. Bunun için hem Sacred House Otel fiyatlarını öğrenmek hem de bilgi almak için yandaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sacred House Hotel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Sacred House Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sacred House Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Sacred House Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.Sacred House Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Sacred House Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sacred House Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sacred House Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sacred House Hotel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Sacred House Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sacred House Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, açılışlar, kına, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.