Şıklığıyla Büyüleyen Titanic Business Hotel’de Evlenin!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:58 dakika

04.04.2022

Kartal’da şık süslemeleri, balayı odasında konaklama hediyesi ve başarılı organizasyon ekibiyle kendine hayran bırakan bir mekandan bahsetmek istiyoruz! Titanic Business Hotel’de dillere destan bir düğün yapmaya hazır mısınız? Detaylar yazıda!

Titanic Business Hotel Kartal

Titanic Business Hotel’in Ayrıcalıklarıyla Tanışın

Kartal Titanic Business Hotel, 2008 yılından günümüze düğün ve organizasyon alanında hizmet veriyor. Senelerdir burada birçok başarılı organizasyona imza atılmış, yüzlerce çiftin mutluluğuna tanık olunmuş.

Otelde şu zamana kadar birçok dizi ve film çekilmiş. Aşk-ı Memnu, Baba Candır, Ufak Tefek Cinayetler, Kurtlar Vadisi, Kadın gibi birçok bilinen yapımın setine ev sahipliği yapmışlar. Ayrıca ünlü müzisyen Işın Karaca da düğününü Titanic Business Hotel’de yapmış.

Peki Titanic Business Hotel neden böylesine ilgi görüyor? Otelin öne çıkan özellikleri şöyle:

 • Anadolu Yakası'nın en büyük kolonsuz salonu,

 • İhtişamlı süslemeler,

 • Çifte özel balayı odasında konaklama hediyesi,

 • After party imkanı,

 • Çifte özel ikramlar,

 • Lezzetli yemekler,

 • Başarılı organizasyon ekibi,

 • Davetlilere özel konaklama fiyatları.

Titanic Business Hotel Kartal

Birbirinden Farklı 5 Organizasyon Alanı

Titanic Business Hotel Kartal’da 2 açık ve 3 kapalı olmak üzere 5 farklı organizasyon alanı bulunuyor. Alanlardaki dans pistleri, davetlilerin rahatça eğlenebileceği genişlikte. Alanların detayları ise şu şekilde:

Karina Salon: 930 m² genişliğe ve 7 metre tavan yüksekliğine sahip. Burada oturmalı düzende 800 kişi, kokteyl düzende ise 1.000 kişi ağırlanabiliyor.

Savlo Salon: 400 m² genişliğe ve 3,5 metre tavan yüksekliğine sahip. Yemekli düzende 250, kokteyl düzende ise 400 kişiye davetli ağırlanabiliyor.

Bahçe: Yemekli düzende 230, kokteyl düzende ise 250 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Bu alanda organizasyon yapan çiftler için yedekte kapalı alan bekletiliyor. Herhangi bir yağmur yağışı durumunda kapalı salon hazır hale getiriliyor.

Havuz Başı: Yemekli düzende 300, kokteylde ise 350 kişinin ağırlanabildiği bu alan, açılır kapanır tavan sistemine sahip. Kötü hava koşullarına karşı avantajlı bir sistem!

Compass Restaurant: En küçük salonları burası. Kokteyl düzende 100, yemekli düzende ise 70 davetli ağırlanabiliyor. Ayrıca restorandan deniz manzarasını da seyredebiliyorsunuz.

Titanic Business Hotel Kartal

Otelde aynı gün içerisinde 4 düğün organizasyonu düzenlenebiliyor. Anlaşmalı oldukları müzik firmaları, her alan için ayrı bir ses sistemi ayarlıyor. Tüm organizasyonlar için ayrı yönlendirmeler yapılıyor ve yetkili ekipler tarafından itinayla koordine ediliyor.

Bu alanları fotoğraf çekimi için de değerlendirebiliyorsunuz. Otelin anlaşmalı fotoğrafçıları bulunuyor. Bu ekiplerle görüşerek otel bahçesinde, lobide, odanızda ve merdivenlerde düğün fotoğrafı çekimi yapmalarını isteyebiliyorsunuz.

Titanic Business Hotel Kartal

After Party İmkanı

Titanic Business Hotel’de düğün organizasyonları 00:00 itibariyle sonlandırılıyor. Bu saate kadar eğlenceye doyamayan, dansın tadı damağında kalan çiftler; after party etkinliğine geçebiliyorlar.

Otelde 100 kişilik bir after party alanı bulunuyor. Titanic Hotel’in anlaşmalı olduğu müzik firmasından DJ ile görüşüp, partinizde çalmasını talep edebiliyorsunuz. After party organizasyonları, gece saat 03:30’a kadar devam edebiliyor.

Partiden sonra da direkt size özel hazırlanmış süit odanıza geçebildiğiniz için tüm yorgunluğunuzu atabiliyorsunuz.

Titanic Business Hotel Kartal

Titanic Business Kartal’ın Düğün Paketi

 • Seçilen menü,

 • Düğün pastası,

 • Standart süsleme (Ekru masa örtüsü, 3 kollu gümüş şamdan, masa ortası ayna, beyaz kumaş peçete, menü kartı, numaratör, Napolyon sandalye)

 • Çift için düğün günü süit odada konaklama,

 • Çiftin ailelerine birer adet hazırlık odası,

 • Çiftin odasına özel ikramlar,

 • Çiftin odasına düğün menüsü servisi.

Titanic Business Hotel Kartal

Gelin ve Damada Özel Süit Oda

Düğün günü o yorgunlukla yollarda vakit harcamak yerine, size özel hazırlanmış balayı odasında konaklayabiliyorsunuz. Üstelik bu hizmeti otelde düğün yapan tüm çiftlere hediye ediyorlar!

Gündüz saatlerinde odada hazırlıklarınızı yapabiliyorsunuz, eşyalarınızı burada muhafaza edebiliyorsunuz. Ayrıca odanıza otel yetkilileri tarafından ikramlar getiriliyor. Alkollü bir düğün yapıyorsanız şampanya, meyve sepeti ve çikolata servisinde bulunuyorlar. Alkolsüz organizasyon düzenleyen çiftlere de meyve ve çikolata ikramları oluyor.

Gelin ve damadın ailelerine birer tane kullanım odası tahsis ediyorlar. Aileleriniz bu odayı gündüz 14:00-19:00 saatleri arasında diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Titanic Business Hotel Kartal

Kartal Titanic Hotel’de İnanılmaz Lezzetler

Titanic Hotel Kartal'ın 2 tavuk 4 kırmızı et olmak üzere toplamda 6 menü seçeneği bulunuyor. Bu menüler; başlangıç tabağı, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasından oluşuyor. Ayrıca dileyen çiftler kokteyl menüsünü de tercih edebiliyor. Otelde düzenlenen kına organizasyonlarında da açık büfe seçeneği bulunuyor.

Dilerseniz, düğün menülerinde gerekli bedeller karşılığında talep ettiğiniz değişiklikleri yaptırabiliyorsunuz.

Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlileriniz varsa onlar için de ayrı menüler hazırlamalarını isteyebiliyorsunuz. Titanic Hotel’in usta aşçısı tarafından vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor.

Davetlilerinize sunacağınız lezzetleri önceden denemek isterseniz, düğününüzden yaklaşık 15 gün önce Titanic Business Hotel’e gidiyor ve menü tadımı yapıyorsunuz. Bu sayede yapmak istediğiniz değişiklikler varsa düğününüzden önce belirtme imkanı buluyorsunuz.

Titanic Business Hotel Kartal

Titanic Business Hotel Düğün Fiyatları

Oteldeki düğün menüleri, kişi başı 330 TL+KDV’den başlıyor. Çiftlerin organizasyon için talep ettiği ay, gün, kişi sayısı ve seçmiş oldukları menülere göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Hafta içi ve kış döneminde indirimli fiyatlar talep edilebiliyor.

Titanic Business Hotel’de alkollü içecek servisi de yapılıyor. Meşrubat ile limitsiz alkollü içecek servisi arasında kişi başı 110 TL gibi bir fiyat farkı bulunuyor.

Ödeme seçenekleri ise çiftlerin bütçelerini sarsmayacak cinsten! Belirlenen toplam tutarın %30’u, sözleşme esnasında kaparo olarak alınıyor. Sonrasında düğün tarihi baz alınarak ödeme planı oluşturuluyor. Kredi kartıyla ve nakit olarak ödeme yapılabiliyor.

Düğün günü de belirtilen davetli sayısından %5 fazla hazırlık yapılıyor. Fazla misafir gelmesi durumunda düğün sonunda belirlenen kişi başı rakam üzerinden fiyatlandırma yapılıyor.

Titanic Business Hotel Kartal

Çiftler, Otel Hakkında Ne Diyor?

Titanic Otel Kartal’da düğün yapan çiftler, mekan sayfasında tecrübelerini paylaşıyorlar. Biz de sizin çiftlerin deneyimlerinden faydalanabilmeniz için buraya birkaç yorum bırakıyoruz:

Betül & Emre: "15.06.2019 tarihinde havuz başında yapılan düğün organizasyonumuzdan son derece memnun kaldık. Yemekler oldukça güzel ve hizmet yerindeydi. Bu güzel organizasyonda ev sahipliği yapan yetkililere ilgileri için çok teşekkür ederiz."

Ece: "Sayımız yaklaşık 300 kişiydi ve bize göre uygun bir salondu. Ulaşım konusunda da bir sorun yaşamadık. Bir de şöyle bir şey var: Anadolu Yakası'ndaki kolonsuz tek salon burası. Hizmet olarak da eşsiz diyebilirim. Görselliği, hizmeti gayet yerindeydi. "

Titanic Business Hotel Kartal

Titanic Otel Kartal İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 706 6846

Adres: Kaptan-ı Derya Cd. No:37/1 Soğanlık / Kartal

Nasıl Gidilir: Titanic Business Kartal, Soğanlık yan yolda E-5 üzerinde yer alıyor. Otobüs ile Kadıköy yönüne doğru giderken Ağız ve Diş Sağlığı durağında inildiğinde otelin hemen bitişinde bulunuyor. Ayrıca Kadıköy-Pendik Metrosu kullanıldığında Soğanlık ve Kartal durakları arasında kalıyor.

Otopark: Kapalı ve açık otopark mevcut. Araç başı 20 TL. Açık otopark, otel önü otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor.

Titanic Business Hotel Kartal

Kartal Titanic Business Hotel’in hizmetleri hoşunuza gitti mi? Otelin sayfasında daha birçok fotoğrafı bulunuyor. Farklı organizasyonlardaki süslemelerini sayfalarından inceleyebilirsiniz. Düğününüzden en az 2 ay öncesinde otelle iletişime geçmeniz gerektiğini de belirtelim. Yani şimdiden fiyat teklifi almanızı öneriyoruz!

0 Yorum