The Ritz Carlton Istanbul*

The Ritz Carlton Istanbul
The Ritz-Carlton İstanbul, çiftlere özel olarak hazırlanan seçeneklerle düğünler için seçkin bir atmosfer sağlıyor. Düğün daveti için menüsünden dekorasyonuna The Ritz-Carlton İstanbul, geleneklerin tam manasıyla yaşanacağı Gelin Hamamı ve Kına Gecesi seremonilerine kadar her adımda çiftlere eşlik ediyor.

Laveda Spa'nın geleneksel hamamında, aile ve yakınların katılımıyla yapılan Gelin Hamamı'nda lavanta, kekik, papatya özlü doğal sabunlar ve aromatik yağların dışında taze çiçekler, mevsim meyveleri, tercihe göre hafif yiyecek ve içecekler de sunuluyor. Böylece sıcak ve samimi bir ortamda unutulmaz bir Gelin Hamamı seremonisi gerçekleştiriliyor. (İstenirse Kına Gecesi, Gelin Hamamı'nda da yapılabiliyor.) Taht ve otantik yer yastıklarından oluşan özel kına köşesi, mum dekorları, kına sediri, gelin için bindallı, davetliler için kına mendilleri, ziller, kına tepsisi, eğlence sırasında konuklara dağıtılacak tef, zilli kemerler, altın pullu şapkalar ve davet sonunda özel tül keselerde kuruyemiş ikramı da The Ritz-Carlton İstanbul'un yemekli Kına Gecesi davetlerinde sunulan eşsiz hizmetlerden yalnızca birkaçı.

Geleneksel Kına Gecesi için kendi evlerini tercih eden çiftlere ise The Ritz-Carlton İstanbul, ayrıcalıklı servisiyle outside catering hizmeti de sağlıyor. Düğün daveti için menüsünden dekorasyonuna kadar özel olarak hazırlanan 450 kişilik Balo Salonu'nda tüm ayrıcalıklar konukları bekliyor. Boğaz manzaralı fuayede alınan kokteylin ardından Balo Salonu'na geçen davetliler, dünya mutfaklarından oluşturulan leziz menüyle geceye devam ediyorlar. Dünyanın her ünlü şehrinde olduğu gibi İstanbul'da da kişiye özel servis anlayışının en üst seviyede uygulandığı The Ritz-Carlton İstanbul'da evlenenler, tüm bu ayrıcalıklarla mutlu bir evliliğin kapılarını aralıyorlar.

450 kişilik Balo Salonu dışında göz alıcı manzarası ve etkileyici dekorasyonuyla konukların unutamayacağı düğünlere ev sahipliği yapan Cam Salon ise 90 kişilik kapasitesiyle daha küçük davetleri tercih edenler için ideal bir seçenek sunuyor. The Ritz-Carlton İstanbul'da geleneksel şıklık: Gelin Hamamı ve Kına Gecesi

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
ES esin Düğün Tarihi: 20/06/2014

Çok memnun kaldık. Her şeymükemmeldi .

.
Evleneceklere Destek Hareketi
The Ritz Carlton Istanbul ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için The Ritz Carlton Istanbul hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap