Hilton İstanbul Bosphorus*

Hilton İstanbul Bosphorus
Bir İstanbul klasiği Hilton İstanbul, nefes kesen Boğaz ve İstanbul manzarasına hakim konumu, deneyimli Özel Davetler ve Dış İkramlar ekibi, açık ve kapalı mekan alternatifleri ile muhteşem organizasyonlara ev sahipliği yapıyor! Ünlü etkinliklerin mekanı, kristal avizeleri ile göz kamaştıran Balo Salonu, özel aydınlatmalı Şadırvan Salonu, nefes kesen Boğaz manzarasıyla Fatih Salonu, yeşillikler arasında keyifli Boğaz manzarası ile özel etkinliklere ev sahipliği yapan Şadırvan Teras, yaz aylarının gözde mekanı Hilton havuzbaşı ya da Gün Bahçesi özel organizasyonlarınız için en ideal alternatifler... 3,000 kişi kapasiteli Convention Center'da ise özel ve büyük etkinliklere imza atabilirsiniz!

Ayrıca kendi belirlediğiniz bir mekanda, misafirlerinize ünlü Hilton şeflerinin lezzet şölenini yaşatmak ve unutulmaz bir davet ile anılmak istiyorsanız Catering hizmetimiz için hemen Özel Davetler ve Dış İkramlar Bölümümüz ile iletişime geçin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
NU Nurdan Düğün Tarihi: 26/09/2015

Aileler için düzenlediğimiz bir organizasyon oldu burada. Nikah ve kokteyl şeklinde gerçekleşti. Benim için hazırlandığım yer çok önemliydi ve bize iki tane suit oda verdiler. Bu gerçekten çok memnun etti beni. Personeli çok ilgiliydi. Biz teras tarafında gerçekleştirdik ama o gün şansımıza inanılmaz yağmur yağıyordu ve camları açamadık malesef manzara da pek görünmedi yağmurun cama vurması dolayısıyla. Ama yine de çok güzeldi her şey görsellik hizmet organizasyon ve pasta :) Pasta gerçekten çok lezzetliydi. Konuklarmızın tümü dahil bizde çok beğendik. Organizasyon şirketine gerek duymadık Hilton Otelin düzenledikleri yeterli geldi.

SE Sevil Düğün Tarihi: 06/09/2015

Çok kalabalık bir organizasyondu yaklaşık 1.200 kişiydik. Mekan inanılmaz güzel bir balo salonu, tavanı çok yüksekti 6 metre vardır sanıyorum, İstanbul'da böyle yüksek tavana sahip ve büyük mekanlar pek fazla yok. Görselliğinin yanında hizmet kaliteside çok iyiydi. Hilton kalitesindeydi her şey kusursuz ve harikaydı. Tabi organizasyon firmasıylada daha güzel hale geldi bununda katkısı var ama mekan tek kelimeyle harika üstelik şehrin ortasında ve lokasyon olarak çok iyi bir yerde.

EF Efsun Düğün Tarihi: 22/09/2014

Mekanın herşeyi tek kelimeyle muhteşemdi, garsonların servisi ve sunumları hızlıydı. Hijyene çok önem verilmişti. Yemek menüleri hem çok özenle hazırlanmış hem de çok farklı lezzet seçenekleri sunmaktaydı. Seçtiğimiz yemekler sunum ve lezzetiyle çok güzel ve farklıydı. İstediğimiz organizasyon ve müzik firmasıyla anlaştık bu da mekanın diğer bir artısıydı. Bir arkadaşımızda bizim düğünümüzü çok beğendiğinden Hiltonda düğününü gerçekleştirdi.

Tülay Düğün Tarihi: 14/09/2014

Sezon olarak yaz sezonu bitmek üzereydi ve kapalı alan tercih ettim. Zaten kınamı da orda gerçekleştirmiştim. Kınamı haftasonu yapcaktım ve hiçbir mekan kabul etmemişti. Bu doğrultuda tercih etmiştim ve haftasonu kına için sorun çıkarmadılar. Otelin kendi görüntüsü hem şık hem sade olduğu için süslemelere gerek duymadık. Fakat mekanın kendi çalıştığı bir organizasyon firması da var. Ulaşımımız gayet rahattı bir sorun yaşamadık. Yemekleri servis ve personellerden memnun kaldım güzeldi ve yetkililerin ilgisi de güzeldi.

gülhis Düğün Tarihi: 24/08/2014

Mekanın ön tarafında teras kısmında nikah, nikah sonrası kokteyl oldu. Önce nikah için oturma yerleri vardı, daha sonra kokteyl için bistro masalara geçildi. Mekana orkestrada getirdik, canlı müziğimizde vardı. Kokteylerin lezzeti, servis, hizmet her şey çok güzeldi. İsmi yeter zaten mekanın.

FI FIRAT Düğün Tarihi: 05/07/2014

Düğün ve balayı olarak çok güzel bir otel. Muhteşem bir manzara ve boğaza hakim olan görüntüsü ve kaliteli servisi ile yaz düğünleri için ideal bir otel.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Hilton İstanbul Bosphorus ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hilton İstanbul Bosphorus hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap