Hilton İstanbul Bosphorus

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hilton İstanbul Bosphorus
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Hilton İstanbul Bosphorus Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Hilton İstanbul Bosphorus Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hilton İstanbul Bosphorus Sık Sorulan Sorular

Hilton İstanbul Bosphorus düğün fiyatları ne kadar?

Hilton İstanbul Bosphorus düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Hilton İstanbul Bosphorus düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Hilton İstanbul Bosphorus kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilton İstanbul Bosphorus 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hilton İstanbul Bosphorus düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilton İstanbul Bosphorus düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hilton İstanbul Bosphorus düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilton İstanbul Bosphorus düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, nişan, kına, doğum günü, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hilton İstanbul Bosphorus Hakkında

Lüksün ve zarafetin bir araya geldiği düğünlerin adresi Hilton İstanbul Bosphorus Şişli’deki müthiş konumuyla özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor.

Ünlü davetlerin bir numaralı mekânı olan otelimizin davetleriniz için 7 ayrı davet alanı bulunuyor.

Bunlar:
Göz kamaştırıcı kristal avizelerin bulunduğu Balo Salonu,
Özel aydınlatmalara yer verdiğimiz Şadırvan Salonu,
Nefes kesici boğaz manzarası bulunan Fatih Salonu,
Yeşiller içerisinde keyifli boğaz manzarası bulunan Şadırvan Teras,
Yaz aylarının gözde davet alanı Hilton havuz başı ya da Gün Bahçesi,
Son olarak da çok fazla konuğun katılacağı davetlerde değerlendirdiğimiz 3000 konuk kapasiteli Convention Center şeklindedir.

Önceden konuk sayınıza ve mevsime göre tercih edebileceğiniz mekânda; konuklarınıza ünlü Hilton şeflerinin hazırladığı lezzetli yemeklerimizi sunabilir hem eğlence hem de lezzetin bir arada olduğu organizasyonlar gerçekleştirebiliriz.

Sıklıkla düğün organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz salonumuzu soracak olursanız; 968 metrekarelik Balo salonumuzda pek çok ihtişamlı düğüne ev sahipliği yaptık. 750 kişi kapasiteli balo salonumuz kolonsuzdur ve her renk dekorasyona uyumludur. Salonumuzun hemen önünde yer alan fuayene alanında kokteyl olarak başlayan düğün organizasyonları yemek ve eğlenceyle birlikte Balo Salonu’muzda devam ediyor.

15. katta bulunan yeni davet mekânımız Bosphorus Lounge ise; eşsiz İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde 70 kişilik butik davetler için oldukça uygundur.

Salonlarımız hakkında otelimizle irtibata geçerek kapasiteli ve uygun oldukları organizasyon tipleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düğününüzde otelimizi tercih ettiğiniz takdirde sunduğumuz avantajlar ise tüm salonlarımızda aynıdır. Bunlardan birkaçı:
Hoş geldiniz kokteyli,
Zengin krudite tabağı,
Düğün öncesi şefimizin tavsiyesi ile 3 alternatifi olan menü tadımı,
Gelin ve damat için özel boğaz manzaralı süit oda,
Düğün pastası şeklindedir.

Davet alanlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için form üzerinden organizasyon birimimizle irtibata geçebilir, Hilton İstanbul Bosphorus düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:50, 34367 Şişli/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hilton İstanbul Bosphorus Yol Haritası

Hilton İstanbul Bosphorus Düğün Yorumları (6)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nurdan

Düğün Tarihi: 26.09.2015


Aileler için düzenlediğimiz bir organizasyon oldu burada. Nikah ve kokteyl şeklinde gerçekleşti. Benim için hazırlandığım yer çok önemliydi ve bize iki tane suit oda verdiler. Bu gerçekten çok memnun etti beni. Personeli çok ilgiliydi. Biz teras tarafında gerçekleştirdik ama o gün şansımıza... devam 

Sevil

Düğün Tarihi: 06.09.2015


Çok kalabalık bir organizasyondu yaklaşık 1.200 kişiydik. Mekan inanılmaz güzel bir balo salonu, tavanı çok yüksekti 6 metre vardır sanıyorum, İstanbul'da böyle yüksek tavana sahip ve büyük mekanlar pek fazla yok. Görselliğinin yanında hizmet kaliteside çok iyiydi. Hilton kalitesindeydi her şey... devam 

Efsun

Düğün Tarihi: 22.09.2014


Mekanın herşeyi tek kelimeyle muhteşemdi, garsonların servisi ve sunumları hızlıydı. Hijyene çok önem verilmişti. Yemek menüleri hem çok özenle hazırlanmış hem de çok farklı lezzet seçenekleri sunmaktaydı. Seçtiğimiz yemekler sunum ve lezzetiyle çok güzel ve farklıydı. İstediğimiz organizasyon ve... devam 

Tülay

Düğün Tarihi: 14.09.2014


Sezon olarak yaz sezonu bitmek üzereydi ve kapalı alan tercih ettim. Zaten kınamı da orda gerçekleştirmiştim. Kınamı haftasonu yapcaktım ve hiçbir mekan kabul etmemişti. Bu doğrultuda tercih etmiştim ve haftasonu kına için sorun çıkarmadılar. Otelin kendi görüntüsü hem şık hem sade olduğu için... devam 

Gülhis

Düğün Tarihi: 24.08.2014


Mekanın ön tarafında teras kısmında nikah, nikah sonrası kokteyl oldu. Önce nikah için oturma yerleri vardı, daha sonra kokteyl için bistro masalara geçildi. Mekana orkestrada getirdik, canlı müziğimizde vardı. Kokteylerin lezzeti, servis, hizmet her şey çok güzeldi. İsmi yeter zaten mekanın.

Firat

Düğün Tarihi: 05.07.2014


Düğün ve balayı olarak çok güzel bir otel. Muhteşem bir manzara ve boğaza hakim olan görüntüsü ve kaliteli servisi ile yaz düğünleri için ideal bir otel.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.