Grand Şile Hotel By Gönen

E-posta Gönder

Grand Şile Hotel By Gönen

Kapasite Bilgileri

Grand Şile Hotel By Gönen
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Şile Hotel By Gönen Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Grand Şile Hotel By Gönen Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Grand Şile Hotel By Gönen Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Grand Şile Hotel By Gönen Sıkça Sorulan Sorular

Grand Şile Hotel By Gönen düğün fiyatları ne kadar?

Grand Şile Hotel By Gönen düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Grand Şile Hotel By Gönen düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Şile Hotel By Gönen kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Şile Hotel By Gönen 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Şile Hotel By Gönen düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Şile Hotel By Gönen düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Grand Şile Hotel By Gönen düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Şile Hotel By Gönen düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Grand Şile Hotel By Gönen Hakkında

Gönen, turizm ve otelcilik sektöründe 80’lerin sonundan beri faaliyet gösteriyor. İstanbul’un gözde semtlerindeki otellerimizde yıllar içinde kazandığımız deneyimi şimdi de Şile’ye getiriyor, kusursuz hizmet anlayışımızla özel günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Grand Şile Hotel by Gönen Şile/İstanbul’da düğünleriniz ve özel gün kutlamalarınızı bir yaz rüyasına çeviriyor. Açık ve kapalı alan seçeneklerimiz, yemyeşil doğamız ve siz seçkin misafirlerimize özel hazırlanan lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Davet Alanları

Grand Şile Hotel by Gönen’de her mevsim düğün yapabilirsiniz. Kır bahçemizde 500 ila 750 kişilik kapasiteyle dış mekan davetlerine ev sahipliği yapıyoruz. Dilerseniz 400 ila 500 kişilik kapalı alanımızdan da yararlanabilirsiniz. Yemekli veya kokteyl konseptli davetler vermenize imkan tanıyan otelimizde oturma düzeni davetinizin koşullarına uygun olarak oluşturuluyor. Tentelerle serin ve yağışlı hava koşullarına karşı önlem alınıyor.

Dekorasyon

Düğünlere en çok yakışan renk olan beyaz davet alanlarımızda hakimiyetini hissettiriyor. Yuvarlak masaları beyaz napolyon sandalyelerle çevreliyor, sandalye süslemesi için kurdele ve çiçekler kullanıyoruz. Aynalı kare suplalarımız beyazın sadeliğine eşlik ediyor. Bahçemizin doğasına uyum sağlamak için ağaç kütüğü görünümlü rustik suplalarla masaların ortasını dekore ediyor, süslemeyi cam vazolara yerleştirilmiş çiçeklerle tamamlıyoruz.

Hizmetler

Grand Şile by Gönen’de yapacağınız düğünler için dekorasyon, müzik gibi ayrıntıları sizinle koordinasyon içinde planlıyoruz. Mekan süslemeleri davetinizin şıklığına uygun şekilde yapılıyor. Düğün sırasında kesintisiz eğlence için müzisyenlerimiz sahneden size eşlik ediyor. Dilerseniz davetiniz için anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla veya fotoğrafçıyla çalışma imkanınız var. Bunun yanında düğün öncesi ve sonrasında otelimizde konaklayabilirsiniz.

Gönen’in otuz yılı aşkın deneyimi, Şile’nin göz alıcı doğasıyla birleşiyor. Düğünleriniz için dekorasyona önem veriyor, canlı müzik hizmetimiz ve açık-kapalı davet alanlarımızla kusursuz bir gün için gereken ortamı oluşturuyoruz. Otelimizin hizmet kalitesini arkanıza alarak mükemmel bir düğüne imza atmak isterseniz hemen aşağıdaki Grand Şile Hotel by Gönen iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çavuş, Plajyolu Sk. No:17, 34980 Şile/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Şile Hotel By Gönen Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.