Four Seasons Hotel Bosphorus*

Four Seasons Hotel Bosphorus
İster Boğaz havası, ister Sultanahmet’in büyüleyici atmosferi; tercih sizin! Four Seasons Hotel Sultanahmet Balo Salonu 200 kişilik kapasitesiyle daha sade düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yani seçiminiz daha butik bir düğünden yana olacaksa, burayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aradığınız samimi ve sıcak düğün ortamını Four Seasons Hotel’de bulabilirsiniz.

Otelimizde farklı düğün taleplerini karşılayacak tarzda ve kapasitelerde salonlar ve dış mekanlar mevcut. Dışarıdan bakıldığında görülemeyen ve büyük bir teras bulunuyor. 700- 800 kişi arası düğünlere ev sahipliği yapmak için tasarlanan ve geleneksel Osmanlı kültüründen gelen zevkli peyzaj çalışmalarıyla ortaya çıkan 1.000 m2’lik düğün bahçesi bulunuyor. Bosphorus Balo Salonu, 350- 400 kişi arası düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. Atik Paşa Balo Salonu, 650 -700 kişilik kapasiteye sahip.

Deneyimli İtalyan Şef Sebastiano Spriver’ın organizasyon konsepti ve gelin ile damadın tercihlerine göre şekillendirdiği düğün menü seçenekleri, balayı için ayrılmış özel süitleri ve Spa & Hamam’da sunduğu kişiye özel bakım paketleri de ayrıcalıkları arasında.

Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen ve Selen Sevigen, Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil, Naz Aydemir ve Cenk Akyol, Beşiktaşlı futbolcu Mustafa Pektemek ve Ayşe Sena, Fenerbahçe Kulübü’nün Asbaşkanı Nihat Özbağı’nın kızı Başak Özbağı ve Baran Doğan otelimizde evlenen çiftlerden.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Four Seasons Hotel Bosphorus ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Four Seasons Hotel Bosphorus hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap