Four Seasons Hotel Bosphorus

İster Boğaz havası, ister Sultanahmet’in büyüleyici atmosferi; tercih sizin! Four Seasons Hotel Sultanahmet Balo Salonu 200 kişilik kapasitesiyle daha sade düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yani seçiminiz daha butik bir düğünden yana olacaksa, burayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aradığınız samimi ve sıcak düğün ortamını Four Seasons Hotel’de bulabilirsiniz.

Otelimizde farklı düğün taleplerini karşılayacak tarzda ve kapasitelerde salonlar ve dış mekanlar mevcut. Dışarıdan bakıldığında görülemeyen ve büyük bir teras bulunuyor. 700- 800 kişi arası düğünlere ev sahipliği yapmak için tasarlanan ve geleneksel Osmanlı kültüründen gelen zevkli peyzaj çalışmalarıyla ortaya çıkan 1.000 m2’lik düğün bahçesi bulunuyor. Bosphorus Balo Salonu, 350- 400 kişi arası düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. Atik Paşa Balo Salonu, 650 -700 kişilik kapasiteye sahip.

Deneyimli İtalyan Şef Sebastiano Spriver’ın organizasyon konsepti ve gelin ile damadın tercihlerine göre şekillendirdiği düğün menü seçenekleri, balayı için ayrılmış özel süitleri ve Spa & Hamam’da sunduğu kişiye özel bakım paketleri de ayrıcalıkları arasında.

Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen ve Selen Sevigen, Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil, Naz Aydemir ve Cenk Akyol, Beşiktaşlı futbolcu Mustafa Pektemek ve Ayşe Sena, Fenerbahçe Kulübü’nün Asbaşkanı Nihat Özbağı’nın kızı Başak Özbağı ve Baran Doğan otelimizde evlenen çiftlerden.
Four Seasons Hotel Bosphorus

Önerilen Firmalar

The Rise Aron Hotel
59 1 13

Güngören

The Rise Aron Hotel

The Rise Aron Hotel, her bir organizasyon için özel olarak hazırladığı çalı...

Mac Hotel Vazo Kule
23 11

Kartal

Mac Hotel Vazo Kule

Mac Hotel Vazo Kule, bu özel gece için; menü seçimi, orkestra, süsleme, fot...

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye
39 2 3

Ümraniye

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik ed...

Ottoman's Life Hotel Deluxe
6

Fatih

Ottoman's Life Hotel Deluxe

İstanbul’un tarihi yarımadasının kalbinde bulunan Ottoman’s Life Hotel Delu...