Yücel Restaurant

E-posta Gönder

  • Çatalca, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Yücel Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yücel Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Yücel Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında Teras
Manzara
Park manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yücel Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yücel Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yücel Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yücel Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yücel Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yücel Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yücel Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yücel Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Yücel Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yücel Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, piknik, baby shower, kına, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yücel Restaurant Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir doğa ile iç içe bir konsept ile kır restoranı olarak faaliyet gösteriyoruz. Mekânımız Yücel Et Mangal Çatalca’ya bağlı Ovayenice Köyü’nde bulunuyor ve burada sahip olduğumuz imkânlar ve tesisler sayesinde harika kır düğünleri düzenleyebiliyoruz. İşini severek yapan güler yüzlü çalışanlarımız ile tüm misafirlerimizi her ne sebep ile olursa olsun memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Temelde et mangal türünde hizmet veren bir restoran olduğumuz için en güçlü olduğumuz konulardan biri de elbette ki yemekler. Sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz nikâh sonrası yemeği etkinliğini, nişan kutlama yemeği ve bekârlığa veda eğlenceniz için size özel menüler de oluşturabiliyoruz. Türk mutfağının et yemekleri ve ızgara çeşitleri ağırlıklı olmak üzere en sevilen lezzetlerini sunduğumuz zengin bir menüye sahibiz. Bu sayede geniş bir yelpazede seçenekler sunarak çiftlerimize yardımcı olabiliyoruz. Hem bütçenize uyan hem de damak zevkinize hitap eden bir menüyü birlikte belirleyerek işinizi şansa bırakmak istemezseniz memnuniyetle kabul ederiz. Aksi takdirde toplu davetler için daha önceden belirlemiş olduğumuz set menülerden birini de tercih edebilirsiniz.

Tüm özel günlerinizde sizi ve konuklarınızı kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyor, her konuda yardımcı oluyoruz. Butik çaptaki doğum günü ve yıl dönümü kutlamaları; görece daha büyük çapta ise nişan merasimleri, kurumsal etkinlikler, toplu yemek davetleri ve benzeri etkinlikler yer alıyor.

Sizde sevdiklerinizle birlikte olacağınız özel günlerinizi lezzetli yemekler yiyerek, keyifli bir yerde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hepsi ve daha fazlası için bize ulaşarak Yücel Et Mangal fiyatları ve diğer hizmet detayları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Kusursuz bir kır düğünü için hemen sağdaki formu doldurarak bize ücretsiz ulaşın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ovayenice Mah. İcirtepe Mevkii No: 283 Çatalca / İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.