Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Yeşil Ev Restaurant

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL

Yeşil Ev Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yeşil Ev Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yeşil Ev Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Göl kenarında Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzaralı

Yeşil Ev Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Ev Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yeşil Ev Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yeşil Ev Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yeşil Ev Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeşil Ev Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yeşil Ev Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeşil Ev Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Yeşil Ev Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşil Ev Restaurant düğün dışında nişan, doğum günü, baby shower, parti, kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yeşil Ev Restaurant Hakkında

Avrupa Yakası’nın en güzel konumlarından birinde kurduğumuz mekânımız Yeşil Ev Restaurant Küçükçekmece Gölü’nün kenarında maviliklere karşı bir manzarada bulunuyor. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz restoranımızda düğünler gibi özel günler de düzenliyoruz. Yaz ve kış fark etmeksizin misafir ağırlayabildiğimiz açık ve kapalı alan alternatifleri ile çiftlere seçenekler sunuyoruz. Açık havada bulunmaya uygun hava koşullarında şık ve samimi bir ortam kurarak göl manzaralı restoranımızda çiftlerin hayallerini süsleyen düğünler organize edebiliyoruz.

Halihazırda bir restoran olduğumuz için güvenle söyleyebiliriz ki en iyi yaptığımız iş elbette ki yemeklerimiz ve servislerimiz. Buradan hareketle gönül rahatlığı ile size düğününüzü yemekli olarak yapabilme teklifinde bulunabiliriz. Eğer düğününüzde lezzetli yemek servileri ve ikramlarla dolu kaliteli bir ziyafetin hayalini kuruyorsanız bunun için en doğru yerdesiniz. Türk mutfağı ve et ağırlıklı çok zengin bir menüye sahibiz, gerek ana yemeklerimiz gerek ara sıcaklarımız gerek ise soğuk mezelerimiz ile konuklarınızı karşılayabiliriz. Bütçeniz dâhilinde damak zevkinize de uyan bir menü belirlemek isterseniz düğünden önce bizi ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz.

Düğünler haricinde restoranımızda diğer türde davet ve toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, bekârlığa veda ve iş yemekleri, iftarlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü kutlamaları, mezuniyet baloları gibi pek çok etkinliği aynı özen ve titizlik ile düzenliyoruz.

Eğer hayatınızın en mutlu gününü kusursuz bir şekilde samimi bir ortamda geçirmek istiyorsanız o halde bizi tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Bizimle iletişime geçmek, Yeşil Ev Restaurant fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın sağında bulunan ücretsiz teklif formunu eksiksiz doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.