Yeni Maslak

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Maslak - Nikah Sonrası Yemeği
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yeni Maslak Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Yeni Maslak Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yeni Maslak Sık Sorulan Sorular

Yeni Maslak düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Maslak düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Yeni Maslak düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Yeni Maslak kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeni Maslak 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeni Maslak düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeni Maslak düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Yeni Maslak düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeni Maslak düğün dışında nişan, kına, doğum günü, baby shower, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yeni Maslak Hakkında

2019 yılının son anlarında İstanbul’daki konuklarına kapılarını açan Yeni Maslak, 2020 yılına şıklığıyla damgasını vurdu. Yeni bir yılın hak ettiği şıklığı kurulduğu anda yılbaşı partisiyle taçlandıran markamız “Alışılagelmişin dışında eğlence”, mottosuyla konuklarını ağırlamaya başladı. Profesyonel ekibimiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ise, şehrin ışıltılı mekanları arasında yerimizi almamızı sağladı. Böylelikle; İstanbul’da eğlence hayatının özlenen Gazino kültürüyle, eşsiz bir konsepti tekrar canlandırdık.

Şimdi, nikah sonrası yemek ve eğlenceleri için son derece uygun olan Maslak restoranları arasında tercihiniz olmaya da başladık! Yüksek tavanlı ve kolonsuz bir alanda inşası yapılan salonumuzda şehrin manzarası eşliğinde yemekli davetler düzenliyoruz. 500 ila 750 kişiye ziyafet düzenleyebileceğiniz düğün töreni tadında nezih davetler için sizi bekliyoruz. Üstelik nikah kokteylleri için de restoranımızda konuklarınızı ağırlayabiliyoruz. Şık sofralarda yerlerine kadar eşlik ettiğimiz konuklarınıza eğlencenin yanında, lezzet şöleni ve kusursuz hizmet anlayışımızla güzel bir gece sunuyoruz.

Sizin için hazırlandığımız bu özel davette, her şeyin harika olmasını sağlayacak şekilde çalışıyoruz. Bu yüzden davetten önce hazırlıklara başlıyoruz. Bu gece, düzenlediğimiz ilk davetmiş gibi heyecanlı ve özenli hareket ediyoruz. Menü hazırlıkları için sizi restoranımıza davet ediyoruz. Davetli sayınıza ve damak tadınıza göre oluşturacağımız menüleri belirlemek için size özel bir sofra hazırlıyoruz. Bu menü tadımı sayesinde, damak hafızanızda yer edecek bir menü oluşturuyoruz. Özel yeme alışkanlıkları bulunan konuklarınız için ekstra menü oluşturma şansı da sunuyoruz.

Gelelim, Yeni Maslak ailesi olarak vaat ettiğimiz kaliteli müzik ve eğlenceye! Ünlü simaların sahnede yerini aldığı gecede, çift olarak gerçekleştirdiğiniz yemek etkinliğine yakışan bir repertuvar sizi bekliyor. Şıklığı göz kamaştıran restoranımızda müzik eşliğindeki kutlamanız, after parti ile de devam edebiliyor… Haydi, siz de bir an önce ekibimizle tanışarak gecenin konsept planını tamamlayın!

Yeni Maslak Restaurant kalitesiyle İstanbul’da nikah sonrası eğlencesi düzenlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanmak.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Ağaoğlu Maslak 1453 Sit. O.D Blok No: 12/13/14/15 Maslak İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeni Maslak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.