Tike Restaurant IstMarina

E-posta Gönder

  • Kartal, İstanbul.

Tike Restaurant IstMarina Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Tike Restaurant IstMarina Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tike Restaurant IstMarina Hakkında

Kartal Tike Restaurant IstMarina, hayatınızın en özel günlerinden birini kutlama fırsatınızı konuklarınızla birlikte doyasıya yaşayacağınız unutulmaz bir davete ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyor. Siz bugüne kadar yeni başlangıçlarınızı bizimle paylaştınız, şimdi ise sıra geldi sizin için anlamı büyük olan bu özel günü birlikte kutlamaya. Deneyimli ve güleryüzlü ekibimiz, bu özel gününüzde yanınızda olmaktan ve her anınızı özel kılmaktan heyecan duyuyor.

Davet Alanları

Geniş ve ferah bir atmosferde yarattığımız mekanımızda, ekibimizle birlikte özel gününüzü taçlandırmak adına sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mekanımız, üstü açılır kapanır özel bir alan sunarak açık havanın tadını çıkarmanızı sağlarken, Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanları arasında aynı zamanda kapalı alan seçeneğiyle de konforlu bir atmosfer sunuyoruz.

Kolonsuz ve ferah tasarımımıza ek olarak etkileyici cam duvarlarla çevrili ve bu sayede çiftlerimize ve misafirlerinize dışarıyla iç içe bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyoruz.Her bir masanın en iyi şekilde düşünülerek yerleştirilmesi ve misafirlerimizin rahatı göz önünde bulundurularak özenle tasarlandı. Özel gününüzde her anın kusursuz ve unutulmaz olması için buradayız.

Dekorasyon

Ahşap dikdörtgen masalar ve özgün ahşap tasarım sandalyelerle mekanımızda farklı ve özel alanlar oluşturduk. Masa düzenlemelerimizi bazen beyaz örtülerle tamamlayarak her zaman temiz zarif bir atmosfer sağlıyoruz. Kendine özgü tasarımıyla dikkat çeken sarkıt avizelerimiz ve çeşitli aydınlatma seçeneklerimizle mekanımızı aydınlattık.Özel alanlarımız arasında, yuvarlak mermer masaların bulunduğu bölgeler de mevcut.

Bitkilerle zenginleştirilmiş ve her detayın özenle düşünüldüğü mekanımız, sizin ve misafirlerinizin konforunu ve estetik deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.Ayrıca, özgür seçimlerinizi yansıtma olanağı sunmak adına, tercih ettiğiniz bir organizasyon firmasıyla işbirliği yapmanıza da olanak tanıyoruz. Mekanımızı istediğiniz tarzda süslemek ve özel gününüzü tamamen kişiselleştirmek için bu esnekliği kullanabilirsiniz.

Hizmetler

Mekanımız, esnek yemek servisi seçenekleri, özelleştirilebilir menü tadımı ve isteğe bağlı değişikliklerle sizin için ideal bir deneyim sunuyor. Catering firması getirme opsiyonunun yanı sıra, profesyonel organizasyon sorumlusu, vale hizmeti ve dilediğiniz fotoğrafçı ile unutulmaz anlar yaratmanız için hizmetinizdeyiz. Her detayın düşünüldüğü mekanımızda özel gününüzü en iyi şekilde kutlamak için sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Tüm bu detaylarla, nikah sonrası yemek davetinizi unutulmaz kılmak için en iyi şekilde hazırlanmış bir dekorasyon sunuyoruz. Siz ve sevdikleriniz için unutulmaz anlar yaratmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Nikah sonrası yemek mekanları İstanbul arayışı içerisindeki misafirlerimiz Tike Restaurant IstMarina iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, formu doldurduktan sonra “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hacıömeroğlu Köyü İç Yolu, 42530 Konya, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.