Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Tarihi Bankalar Lokantası

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tarihi Bankalar Lokantası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tarihi Bankalar Lokantası Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Tarihi Bankalar Lokantası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Tarihi Bankalar Lokantası Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Bankalar Lokantası düğün fiyatları ne kadar?

Tarihi Bankalar Lokantası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tarihi Bankalar Lokantası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tarihi Bankalar Lokantası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tarihi Bankalar Lokantası 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tarihi Bankalar Lokantası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tarihi Bankalar Lokantası düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Tarihi Bankalar Lokantası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tarihi Bankalar Lokantası düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Tarihi Bankalar Lokantası Hakkında

1947 senesinde Gasper Yazıcı tarafından kurulduk. Kurulduğumuz dönemde civardaki yabancı ve Türk banka şirketlerinin yemek yediği bir lokanta idik. İsmimiz ise buradan gelmektedir.

Zaman içerisinde pek çok kez el değiştiren mekânımızın tarihi dokusu bulunuyor. Eski dönemleri anımsatan taş binamızda bugüne kadar pek çok yemekli organizasyon tertip ettik.

Son dönemlerde düğün sahipleri evliliklerini bir nikâh sonrası yemek organizasyonu ile kutluyorlar. Bu noktada Tarihi Bankalar Lokantası olarak pek çok kez hizmet verdik.

Artık evlenecek çiftler dans ve müzikli bir düğün eğlencesi tercih etmiyorlar. Daha çok sevdiklerini davet ettikleri evlilikleri ilgili güzel dilekleri dinledikleri bir nikâh sonrası organizasyonu…

Tarihi yapımızla bu özel gününüze adeta renk katıyoruz. Taş duvarların arasında 50 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bunun dışında açık alanımız da bulunuyor. Davetiniz için en uygun alanı tercih edebilirsiniz. Tarihi Bankalar Lokantası hizmet kalitesiyle her iki alanda da yanınızda olacaktır.

Organizasyon öncesinde irtibat kurmamız dahilinde sürecin nasıl işlediğinden bahsetmek isteriz.
İlk olarak konuk sayınıza göre size özel masa oluşturuyoruz. Hatta isterseniz bir katımızı organizasyonunuz için kapatabiliriz. Daha sonra belirlememiz gereken şey ikramlar oluyor.

Kutlamanız için standart bir menü oluşturabileceğimiz gibi misafirleriniz de davet günü tercih yapabilirler. Geniş bir mutfak ekibimiz bulunuyor. Hızlı bir şekilde tüm isteklerinize cevap verebiliriz. Fakat standart bir menü oluşturduğunuz takdirde organizasyonunun daha avantajlı olacağını belirtmek isteriz.

Ara sıcaklar, ana yemekler, salatalar, tatlılar ve içecekler…

Hepsi için farklı alternatiflerimiz bulunuyor. İstediklerinizi bir araya getirerek kutlamanız için özel bir menü oluşturabiliriz.
Düğününüz için sunabileceğimiz hizmetler ve oluşturabileceğimiz menüler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonu üzerinden Tarihi Bankalar Lokantası ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Arap Cami Mahallesi, Perşembe Pazarı Cd. No:6, 34421 Beyoğlu/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Tarihi Bankalar Lokantası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.