Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Taksim Gönen Hotel

Taksim Gönen Hotel
 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Taksim Gönen Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Taksim Gönen Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Taksim Gönen Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Taksim Gönen Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Taksim Gönen Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Taksim Gönen Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Taksim Gönen Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Taksim Gönen Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Taksim Gönen Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Taksim Gönen Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Taksim Gönen Hotel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Taksim Gönen Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taksim Gönen Hotel düğün dışında nişan, açılışlar, baby shower, doğum günü, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Taksim Gönen Hotel Hakkında

Evliliğinizi kutlamak için düğün yerine sade bir nikah ve sonrasında sevdiklerinizle samimi bir ziyafet tercih ediyorsanız İstanbul Taksim Gönen Hotel ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiriyor. Modern dekorasyon tarzlarını ve doğal ögeleri birleştirerek oluşturduğumuz sıcak atmosfere dört yıldızlı bir otelin mutfağından çıkan nefis tatlar eşlik ediyor. Otuz yılı aşkın otelcilik tecrübemize güvenerek özel günlerinize Gönen kalitesiyle dokunuyoruz.

Davet Alanları

Size gösterişli, büyük bir düğünden ziyade sakin ve samimi bir nikah sonrası yemeğinin hitap ettiğini düşünüyorsanız 50 ila 100 kişilik butik davet kapasitemizle tam da bu ihtiyaca cevap veriyoruz. Güneşe karşı şemsiyelerle korunan terasımız şehrin renkli karelerini inci gibi bir Boğaz manzarasıyla birleştirerek size sunuyor. Terasa bağlı kapalı alanda 50’den daha az sayıda misafir ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Taksim Gönen Hotel’de ahşap mobilyalar, yeşil saksı bitkileri ve sıcak renklerin birleşiminden doğan samimi atmosfer hakim. Ahşap sandalyelerimize bordo, hardal sarısı ve haki yeşili minderler iliştiriyor, tekdüzelikten kaçınmak için siyah bahçe sandalyelerine başvuruyoruz. Jüt örtüler ve sade beyaz vazolara konmuş çiçekler masaları renklendiriyor. Terasımızda mermer kenarına yüksek siyah sandalyeler dizerek bir bar köşesi oluşturuyoruz.

Hizmetler

Taksim Gönen Hotel İstanbul’un tarihini kültür ve sanatla birleştiren güzide semti Taksim’de nikah sonrası yemeği daveti verecek çiftler için deneyimli bir organizasyon sorumlusuyla çalışıyor. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla çalışma imkanınız da var. Ziyafetinizin atmosferine uygun hoş müziklerle keyifli anlarınıza eşlik ediyoruz. Vale hizmetimiz ve otoparkımızla misafirlerinizin park sorunu yaşamasının önüne geçiyoruz.

Yeşil bitkiler ve doğal tonlarla dekore edilmiş terasımızın sıcak atmosferi, evliliğini seçkin bir mekanda sevdikleriyle birlikte kutlamak isteyen çiftler için ideal. Nikah sonrası yemeğinizin en önemli unsuru olan tabaklar en taze malzemelerle hazırlanıyor ve zarif sunumlarla tamamlanıyor. Mekanımızda samimi bir kutlama için aşağıdaki Taksim Gönen Hotel telefon numarasını kullanarak bize ulaşmanız veya yandaki formu doldurarak fiyat teklifi almanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Aydede Cad. No:15 34437 Taksim/ İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Taksim Gönen Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.