• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Souvlas Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Souvlas Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Souvlas Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Cam tavan Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Souvlas Sıkça Sorulan Sorular

Souvlas düğün fiyatları ne kadar?

Souvlas düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Souvlas düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Souvlas kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Souvlas 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Souvlas Hakkında

İstanbul'un tarihi yarımadasında yer alan Souvlas, hayatınızın en özel anlarına ev sahipliği yapmak için burada! Düğün, nişan, kına gecesi veya toplantı, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni... Organizasyon türünüz ne olursa olsun burada profesyonel hizmetler alacağınıza emin olabilirsiniz. Yemekli davetlerinizde, Yunanistan'ın ünlü aşçılarının hazırladığı Rum ve Ermeni mutfağının özel mezeleri ile kuzu çevirme, tüm et ve balık ürünlerini konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Ayrıca restoranımız Greek müziğinin üstadı Gallis Galey ve orkestrası sizlere Türkçe Pop ve yabancı parçalarla eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor. Restoranımızda after parti alanı da bulunuyor ve eğlence saat 02:00’a kadar devam ediyor.

Avrupa Yakası düğün mekanları arasında yer alan Souvlas Restoran, 400 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyor. Harika bir deniz manzarasına sahibiz. Özellikle yaz aylarında bu manzaranın keyfini çıkararak özel dakikalar geçirebilirsiniz. Davet alanlarımızda istediğiniz şekilde oturma düzeni oluşturabiliyor, süsleme ve organizasyon konusunda da iş ortaklarımız aracılığıyla size yardımcı oluyoruz. Eğer süsleme konusunda bizim imkanlarımızdan yararlanmak istemezseniz, restoranımıza bir organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Her detayın hayallerinizi yansıtmanızı istediğimizden bu konuda herhangi bir kısıtlama yapmıyoruz size.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, tecrübeli ekibimiz ilgileniyor davetinizin her ayrıntısıyla. Oturma düzeninin nasıl olacağı, yemek menüleri, orkestra ve daha birçok detayı profesyonel bir şekilde planlayan bu ekibimizden her türlü yardım ve danışmanlığı alabiliyorsunuz. Peki bu özel anları ölümsüzleştirmeden olur mu? Bizde olmaz! Bu nedenle işinde uzman bir ekiple çalışmayı tercih ettik. Bütün güzel anlarınızı harika hatıralara dönüştürecek bu ekibimiz, organizasyonunuz boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz detayları sormak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kenedi Caddesi Sahil Yolu No.40/1 Ahırkapı Cankurtaran 34410 İstanbul

 • Adres tarifi:

  Kennedy Caddesi Sahil Yolu No:40/1 Ahırkapı, Cankurtaran / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Souvlas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.