Skalion Teras Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Skalion Teras Cafe & Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Skalion Teras Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Skalion Teras Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Skalion Teras Cafe & Restaurant Sık Sorulan Sorular

Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Skalion Teras Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Skalion Teras Cafe & Restaurant 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Skalion Teras Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Skalion Teras Cafe & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün dışında parti, sünnet düğünü, nişan, kına, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Skalion Teras Cafe & Restaurant Hakkında

Tarihi yarımadada yer alan Skalion Teras Cafe & Restaurant 2 farklı davet alanında konuklarını ağırlıyor! Üstelik hayalini kurduğunuz butik davetler için farklı konsept seçenekleriyle organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz… Hemen detaylardan bahsedelim ve birlikte hazırlıklara başlayalım:

İlk olarak, davetli sayınıza göre mekân tercihi yapmanız ve ekibimize isteklerinizi anlatmanız gerekmekte. “Nasıl gece tasarlamak istiyorsunuz?”, Organizasyon; söz, nişan, kına gecesi, bekârlığa veda partisi, düğün yemeği mi?”, “Konsept tercihiniz var mı?”, gibi sorular soruyoruz. Hoş sohbetler eşliğinde hayallerinizi öğreniyor ve profesyonel ekibimizle hazırlıklara başlıyoruz.

-Teras’ta bir geceye ne dersiniz? Cevabınız evet ise, “Mutluluğun gökyüzündeki adresi, yani Skalion Seyir Teras’a hoş geldiniz!” Burada 60 ila 100 kişilik bir kutlama ve kokteyller tasarlıyoruz. Eşsiz tarih ve deniz manzarası eşliğinde geçireceğiniz gecede huzur bulacaksınız. Konuklarınızla keyifli vakit geçireceksiniz ve fotoğraf çekimleriyle eğlenceli anları kayıt altına alabileceğiz. Özellikle kına ve bekârlığa vedalar için şık bir mekân seçeneği olan terasta; müzik, dans ve eğlence de sizi bekliyor!

-Restoranımızı tercih ediyorsanız, deniz manzarası sizi büyüleyecek. Atmosferin zarafeti, şıklığı ve tarihi karşısında huzur bulacaksınız. 250 kişilik davetlere ev sahipliği yapabildiğimiz alanda düğün yemekleri, nişan törenleri ve eğlenceler için biz hazırız!

Sıra geliyor davet menülerine! Dilediğiniz tatları konuklarınıza şık sunumlarla ikram ediyoruz. Türk ve dünya mutfağından lezzetleri bir araya getirdiğimiz hazırlıklarımızda; İtalyan ve Uzakdoğu mutfağını da denemenizi tavsiye ediyoruz. Dünya kültürünün yansıdığı füzyon yemeklerin yanında davetinize uygun evrensel müzikler de seçebilirsiniz.

Tüm bunların yanında isterseniz, organizasyon sonrası otelimizde konaklayabilirsiniz. Yakınlarınız ve aileniz için de odalarımızı inceleyebilir, aile odası, süitler ve manzaralı odalardan uygun olanlar için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz Skalion Hotel Fatih iletişim bilgilerini kullanarak banket birimimizle irtibat sağlamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Mimar Hayrettin Mahallesi Çifte Gelinler Caddesi No:6 D:No: 34126, 34130 Fatih

 • Nasıl gelinir?

  Laleli, Skalion Hotel & SPA'ya sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. 200 m uzaklıkta bir tramvay istasyonu bulunmaktadır. Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii'nin bulunduğu tarihi Sultanahmet bölgesi tesise 800 metre uzaklıktadır. Ek ücret karşılığında havaalanı servisi ayarlanmaktadır. Otele kolaylıkla her türlü ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Skalion Teras Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.