Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Sırevi Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sırevi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sırevi Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sırevi Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Sırevi Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Sırevi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Sırevi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sırevi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sırevi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sırevi Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sırevi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sırevi Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Sırevi Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sırevi Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Sırevi Restaurant Hakkında

Bu yıl Sırevi Restaurant olarak 18. yılımızı kutluyoruz. ‘Size özel rüyalar için’ ve rüyaları gerçek kılabilmek adına çalışıyoruz. Sultanahmet semtinde yer alan düğün mekânımız Divanyolu Hoca Rüstem Sokak üzerinde yer alıyor.

Ekibimiz ile bütün detaylarını düşünüyor ve gerçekleştiriyoruz. Masa süslemelerinden başlayarak, misafir karşılama ve lütfen cevap veriniz hizmeti sunabildiğimiz düğünleriniz için farklı paketler oluşturduk.

Düğün günlerinizde size özel şu paketleri oluşturduk;

Birinci paketimiz yemekli düğünlerimiz için bir alternatif. Başlangıç tabağından başlayarak, ana yemeğe kadar bütün yemek çeşitlerinden beğeneceğinizi düşündüklerimi harmanladık ve beğeninize sunduk. Tabii ki özenle hazırladığımız masalarımıza servis hizmet elemanlarımız ile sunuyoruz. Masalarınızın ve mekânın süslemesi de paketimizin içeriğinde bulunuyor. Ayrıca canlı müzik hizmetinin yanı sıra gecenin ilerleyen saatlerinde daha iyi hizmet verebilmek adına DJ performansı ile eğlencenize devam ediyoruz. Gecenizin en güzel anlarından biri olan pasta seremonisi için pastanızı da biz temin ediyoruz. Sınırsız alkollü ya da alkolsüz içecek sunuyor, gecenizde lezzetleri yemeklerinize eşlik etmesini istiyoruz. En önemli detaya geldi sıra, gecenizin hatıraları için fotoğraf ve video ekibini de sunuyoruz. Gecenizi kayıt altına alıyor, yıllar sonra bile baktığınızda modern bir düğün organizasyonu sağlıyoruz.

İkinci paketimizde, birinci paketimizden tek fark bulunuyor. Bu farkta içecek sınırlandırmasını içeriyor. Birinci paketimiz 99 TL’den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunulurken, ikinci paketimizde kişi başı fiyatlarımız 79 TL’den başlıyor. Tabii ki ekstra istediğiniz hizmetlere göre fiyatlarımız değişiyor.

Üçüncü paketimiz kişi başı 69 TL’den başlıyor. Yemekli düğünler için tercih edilen paketimizde başlangıç ve ana yemek sunuyoruz. Ayrıca yine birinci ve ikinci paketimizde olduğu gibi pastanızı da biz tasarlıyoruz. İkinci paketimizden tek farklı fotoğraf ve video hizmetimizin olmaması.

Dördüncü paketimiz kokteylli düğün yapmak için isteyen çiftler için ideal. Paketimizin içeriğinde yine masa ve mekan süslemesi yer alıyor. Ayrıca kokteyl sırasında davetlilerinize ulaşacak ikramlarımız da bizim ustalarımızın lezzetli ellerinden çıkıyor. Canlı müzik ve DJ performansının bulunduğu gecede dilediğiniz şarkılar eşliğinde eğlenme şansı yakalayabiliyorsunuz. Kokteylli düğün organizasyonlarınız için fiyatlarımız 59 TL’den başlıyor. Bir alkollü ya da alkolsüz içeceğin bulunduğu paketimizi seçerseniz maalesef ki fotoğraf hizmetimizde bulunmuyor.

Paketlerimiz bunlar, mekanımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz formu doldurarak Sırevi Restaurant iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Divanyolu Cad. Hoca Rustem Sokak | No: 10/A Sultanahmet, İstanbul,

 • Adres tarifi:

  İşletmemiz Sultanahmet tramvay istasyonuna 30 adım mesafededir.<br/><br/>Tramvay istasyonunun hemen yanında göreceğiniz McDonald's ın karşısındaki sokakta yer almaktadır.

 • Haritadaki Konumu

  Sırevi Restaurant Yol Haritası

Sırevi Restaurant Düğün Yorumları (1)

Merve & Kaan

Düğün Tarihi: 16.08.2015

mekan 2 katlı ve 2. katı tamamen bu organizasyonlar için hazırlanan bir mekan. aynı zamanda cok da güzel bir mekan. yetkili ve çalışanlar çözüm odaklı ve her türlü sorunu giderebilecek insanlar.ulaşım olarak kolay bulunabilen bir yer yetkili ve çalışanlar garsonlar çok iyi. yemekler cok lezzetli... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.