Şelale Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şelale Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şelale Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Şelale Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Göl kenarında Havuz başı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şelale Garden Sık Sorulan Sorular

Şelale Garden düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şelale Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Şelale Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şelale Garden 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şelale Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şelale Garden düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Şelale Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şelale Garden düğün dışında parti, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şelale Garden Hakkında

İstanbul’da şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe harika bir ortamda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ister misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise sizi Şelale Garden Tuzla’ya bekliyoruz. Size sıradan işletmelerden farklı birçok imkân sunuyoruz. Doğayla iç içe, ağaçların arasında huzurlu bir ortamda işletmemize giriş yapıyorsunuz. Geldiğiniz an farklı tasarımımız gözünüze çarpacak.

Restoranımızın Açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımız bahçe içinde, üstü brandayla kaplı bir şekilde misafirlerimizin hizmetinde. Kapalı alanımız ise şelalenin üzerine konumlanmış yuvarlak bir yapıya sahip. Suyun üzerinde olduğu için çevresine koyduğumuz merdivenler vasıtasıyla içeriye giriş yapabiliyorsunuz. Bu da farklı bir konseptte, farklı bir ortamda sizi ağırladığımızın göstergesi. Bu yuvarlak yapımızın içini özenle dizayn ettik. İç mekânımızın ortasında büyük bir şömine bulunuyor. Aynı zamanda bir tatlı küçük bir akvaryumumuz da var. Işıklandırmalarımız sallanan küçük ampuller gibi değil, tavanda oluşan ledler ile dizayn edildi. Şık bir tasarım için ne gerekiyorsa yaptığımızı söyleyebiliriz.

İş yemekleri, kurumsal etkinlikler, yıl dönümleri, doğum günleri, nişan, nikah, açılışlar, mezuniyet törenleri-yemekleri gibi birçok organizasyona başarıyla imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Havanın güzel olması durumunda genelde bahçemizi tercih eden misafirlerimize, bahçede hazırladığımız özel fırsatlar sunuyoruz. Masa ve sandalyelerini süsleyebiliyor, aksesuarlar için ağaçları kullanabiliyoruz. Şelalenin kenarına konumlandırdığımız masalar ile özel günlerinizi en iyi halde karşılıyoruz.

Restoranımız İstanbul’un merkezine uzak olması sebebiyle özel araçlarınızla gelmeyi tercih edebilirsiniz. Özel araçlarınız için büyük bir otoparkımız bulunuyor. Buraya ücretsiz olarak araçlarınızı park edebilirsiniz. Bunun yanında işletmemize İstanbul’da belli merkezlerden kalkan toplu taşıma araçlarıyla da gelebiliyorsunuz.

Sunduğumuz bu farklı fırsatlar ve daha niceleri için bizi tercih edebilirsiniz. Organizasyonlarınızı böyle güzel bir işletmede, kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz ve Şelale Garden Kır Bahçemizin avantajlarından faydalanmak isterseniz formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sahilyolu Dolgu, Alanı Bilano Merkez,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şelale Garden Yol Haritası

Şelale Garden Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Feyyaz

Düğün Tarihi: 14.06.2015


Mekan bulunduğu semte göre en iyi mekan diyebilirim, geniş ve şık bir mekan, hizmet açısından da iyi buldum, ulaşım açısından da meydan da olması çok rahat ulaşilabilir yapıyor mekanı, biz memnun kaldık bu nedenden dolayıda yeni çiftlere mekanı tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.