Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Şelale Cafe & Restaurant

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şelale Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şelale Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Şelale Cafe & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Şelale Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şelale Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şelale Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şelale Cafe & Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şelale Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şelale Cafe & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Şelale Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şelale Cafe & Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Şelale Cafe & Restaurant Hakkında

2000 yılında kurduğumuz tesisimiz bugün hâlâ aynı şevk ve heyecanla konuklarını ağırlıyor. Mekanımız Şelale Cafe Restaurant Güngören gibi Avrupa Yakası ilçelerinden birinde oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Büyükşehir Belediyesi Merter Parkı içerisinde bulunan tesisimiz terası ile birlikte 3 katlı büyük bir binaya sahip. Her bir köşesinde birbirinden ayrı kafe, restorana ve localı bölümlere ayrılmış durumda. Burada işini severek, güler yüzlülükle ve profesyonelce yapan kalabalık bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve her ne sebeple olursa olsun bizi ziyaret eden konuklarımızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Günlük rutinde restoranda yemek servisi ve kafede yiyecek içecek servisi yapmamıza karşın tek faaliyetlerimiz bununla sınır değil. Aynı zamanda özel gün ve kutlamalar için toplu rezervasyonlar kabul ediyoruz. Nikah sonrası yemekleri başta olmak üzere; düğün, nişan, sünnet ve kına yemekleri için de konuklarımızı ağırlıyoruz. Büyük davetler için kullanılabilecek çok geniş bir alanımız var ve burası kolonsuz, yüksek tavanı gün ışığı alan yapısı ile oldukça ferah bir atmosfere sahip. Organizasyonlarınızda sevdiklerinizi rahat ettireceğimizden emin olabilirsiniz. Daha butik çaptaki ve çekirdek aile veya yakın arkadaş grubu tarzı kutlamalarınız içinse localarımızı tahsis edebiliyoruz. Siz düzenleyeceğiniz etkinliğin türüne ve davetli sayınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Restoranımızda yılların deneyimine sahip çok sayıda ustamız ve kalabalık bir mutfak ekibimiz görev yapıyor. Burada hep kaliteli ve mevsimlik ürünler kullanarak hem sağlıklı hem de bir o kadar lezzetli yemekler yapabiliyoruz. Osmanlı’dan İtalyan’a, Meksika’dan Amerika ve Türkiye’ye kadar çok zengin bir mutfak yelpazemiz var. Konuklarınız için hem bütçenize hem de damak zevkinize uyan harika bir set menüyü birlikte belirleyebiliriz.

Nikah sonrası yemek davetiniz için Şelale Cafe Restaurant Güngören/İstanbul’da sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Akif Cad. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Merter Parkı No:1 34173 Güngören, İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.