Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Refik'a Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Refik'a Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Refik'a Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Refik'a Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Refik'a Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Refik'a Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Refik'a Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Refik'a Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Refik'a Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Refik'a Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Refik'a Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Refik'a Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Refik'a Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Refik'a Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Refik'a Restaurant Hakkında

İstanbul’da, ilk kez bile geliyor olsanız tanıdık bir mekâna geldiğiniz, dostlar arasında olduğunuz hissine kapıldığınız bir mekân izlenimi veren Refik Restaurant Beyoğlu’nda hizmet vermekte. Nikah sonrası yemeklerinizi çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz bir restoran olduğumuzu belirtmek isteriz. Size sağladığımız imkânları şu şekilde özetleyebiliriz.


 • Çalışanlarımız güler yüzlü, sıcak ve samimi bir tutum sergiliyorlar. Organizasyonunuz boyunca maksimum ilgi gösterecek ve gece boyunca hiçbir aksaklık yaşamamanızı sağlayacaklar. En önemli özelliğimiz müşterilerimiz ile olan diyaloğumuzdur. Konuklarımızın memnun bir şekilde ayrılması için her geçen gün hizmetimizi daha da kaliteli hale getirmeye çalışıyoruz. Bizi tercih edenleri tekrar aramızda görmek bizi çok mutlu ediyor.

 • Yemeklerimiz ev yemeği lezzetindedir. Porsiyonlarımızın da çok doyurucu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Yemeğe oturmadan önce cam vitrine gidip istediğiniz yemek ve mezeleri seçebiliyorsunuz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz bulunuyor. Profesyonel aşçılarımız en lezzetli yemekleri konuklarımız için hazırlıyorlar. Patlıcan salatası, haydari, kısır, tereyağında mantar, ciğer, tarama ve muska böreği gibi lezzetlerimiz restoranımızın favorileri arasında yer alıyor. Hoş sohbetin ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.

 • Restoranımızda herhangi bir aşırılığa rastlamak mümkün değil. Bu mekânımızın tasarımına da yansımış vaziyette. Mümkün sade bir ortam yaratmaya çalıştık.

 • Uzun zamandır hizmet veren mekânımız, birçok edebiyat, sinema, tiyatro ve resim dünyasından tanıdık simalara ev sahipliği yapmıştır. Sanatla iç içe olan Refik Restaurant, duvarlarında Cumhuriyet Köşesi, Dostlar Köşesi gibi temalar işlemiş ve bu konularla ilgili ünlü isimlere yer vermiştir.Birçok imkânı çok uygun fiyatlarla sunan işletmemiz, konuklarımızın en mutlu günlerini paylaşmak için sabırsızlanıyor. Refik Restaurant fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bizimle iletişime geçmek için sitedeki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Asmalı Mescit Mah. Sofyalı Sok. No:6 34430 Beyoğlu İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Refik'a Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.