Otağtepe
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otağtepe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Otağtepe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Otağtepe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Otağtepe Sıkça Sorulan Sorular

Otağtepe düğün fiyatları ne kadar?

Otağtepe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Otağtepe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Otağtepe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otağtepe 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otağtepe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Otağtepe düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otağtepe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otağtepe düğün dışında davet ve resepsiyon, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, nişan, doğum günü, kına, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Otağtepe Hakkında

2002 yılında kapılarını açtığımız mekanımız Otağtepe Beykoz’da bulunuyor. Kavacık mevkiinde muhteşem bir Boğaz manzarası ile konuklarımızı karşılıyoruz. Mavi ve yeşilin buluştuğu bu alanda hoşça vakit geçirilebilecek bir atmosfer sunuyor ve birbirinden lezzetli yemekler servis ediyoruz. Kafe ve restoran olarak hizmet veren bir işletme olarak organizasyon ekibimizle özel gün kutlamalarına ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Otağtepe tam 2.500 metrekarelik genişlikte alan üzerine kurulu bir mekan. Restoran kısmının geniş iç hacmi ve bahçenin büyüklüğü sayesinde burada 1.000 kişiye kadar ulaşabilen sayılarda misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün hemen yanı başında bulunuyor, şehir merkezine yakın olmakla birlikte gürültüsünden uzak doğa ile iç içe bir deneyim sunuyoruz.

Ağaçlarla çevrili yemyeşil bahçemizin masmavi bir Boğaz ve İstanbul manzarası sunan bahçesi düğün, nişan merasimi veya nikah kutlamaları için oldukça uygun. Burada davet düzeninde 500 kişi, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar konuk alabiliyoruz. Açık havaya uygun olmayan mevsim şartlarında, görece daha butik organizasyonlar için ise 200 ila 300 kişilik kapalı alanımız mevcut.

Dekorasyon

Mekanın, konumumuzun doğasına uygun sade ve konforlu bir dekorasyonu var. Organizasyona katılacak davetli sayısına ve seçilen alana göre gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Yuvarlak veya dikdörtgen masalar ile oturma düzenini oluşturuyoruz. Süsleme detaylarını titizlikle çiftin zevkine uygun şekilde tamamlıyoruz. Çözüm ortağı olarak dekorasyon konusunda uzman organizasyon firmaları ile çalışabiliyor, seçimi çiftlerimize bırakıyoruz.

Hizmetler

Nikah sonrası yemek davetleri ve kutlamaları için gelin ve damatların işlerini kolaylaştıracak imkanlar sunuyoruz. 10 kişiden 1.000 kişiye kadar esnek davetli kapasitesi ile bu sayıya uygun personel sayısı ve servis hizmetleri veriyoruz. Geceleri saat 23’e kadar servise devam ediyoruz. Kaliteli ışıklandırma, ses ve sahne sistemleri kullanarak eğlencenin kesilmeden devam etmesini sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Otağtepe’de kafe ve restoran olarak dünya mutfağından pek çok lezzet ile Türk mutfağının sevilen örneklerinin birleştiği zengin bir menü ile hizmet veriyoruz. Kırmızı ve beyaz etli ızgara ana yemekler, ara sıcaklar, aperatifler, salatalar ve tatlılar ile konuklarımıza ziyafet sunuyoruz. Grup yemek davetleri içinse çiftin bütçe ve damak zevkine uyan set menüler belirleyebiliyoruz.

Yaklaşık 20 yıllık konuk ağırlama tecrübesine sahip bir işletme ile muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde nikahınızı kutlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken organizasyonu bize emanet etmek. Eğer mekanımızı ziyaret etmek için randevu almak veya Otağtepe Cafe fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz bize hemen ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerindeki numarayı arayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No:117 Beykoz/ İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Otağtepe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.