Nomads

E-posta Gönder

Nomads
  • Beyoğlu, İstanbul.

Nomads Hakkında

Nomads’in kökleri toprağa ilk kez 2001’de Amsterdam’da değdi. İstanbul’a gelişimiz ise 2010’da oldu. Mekan dizaynımızı tüm dünyada adı bilinen Hollandalı mimar Rob Wagemans’ın ofisi Concrete üstlendi. Müzikten yemeğe, eğlenceden içkiye her konuda ilhamımızı Doğu’dan alarak oryantal konseptli İstanbul nikah sonrası eğlence mekanları arasına girdik. Tarihi Maksim Gazinosu’nun arazisinde yükselen mekanımızda İstanbul’un kültürel ve sanatsal zenginliği size eşlik edecek.

Davet Alanları

Nomads, şehrin kalbinin attığı noktaya konumlanan İstanbul Sofitel Otel’in terasında 2 farklı davet alanıyla hizmet veriyor. Sofitel ise Fransız lüks otel zinciri Accor Group bünyesinde faaliyet gösteriyor.

●Açık hava davetlerine ev sahipliği yapan bahçemiz, doğal çim zeminiyle ve 200 kişilik konuk kapasitesiyle öne çıkıyor.
●İç mekan davetlerinizi ise 200 kişilik kapasiteyle hizmet veren kapalı salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Bu salon, özel dans pistiyle ve Boğaz’dan Adalar’a uzanan eşsiz bir manzaraya nazır terasıyla dikkat çekiyor.

Dekorasyon

Nomads, klasik Arap evlerinden alınan ilhamla dekore ediliyor. Avlu tasarımından peyzaj düzenlemelerine her noktada geleneksel Kuzey Afrika ve Orta Doğu yaşam tarzının esintilerini ve bunlar üzerindeki materyalist modern Rob Wagemans yorumunu hissedebilirsiniz. Ahşap masa ve sandalyeler, otantik avizeler, el yapımı rengarenk lambalar, mistik bir ruha sahip süs eşyaları ve daha pek çok dekoratif öge mekanımızın iç dizaynında kendine yer buluyor.

Hizmetler

Nomads Beyoğlu’nun en keyifli mekanları arasına girmesini her ay farklı gösterilerle sahnesini şenlendiren 10’dan fazla performans sanatçısına borçlu. Bu sanatçılarımız, Türkiye’nin ve dünyanın farklı köşelerinden gelerek zengin bir dokuyu nikah sonrası eğlencelerinize taşıyor. Dansçılarımızın ve sanatçılarımızın kostüm tasarımları, koreografilere ve müziklere uygun bir biçimde özel tasarımcılarımız tarafından şekillendiriliyor. Bu kostümlerin dikimleri İstanbul, Mısır ve Fas’ta yapılıyor.

Yiyecek / İçecek

Nomads’te pek çok farklı mutfak kültürüne hakim deneyimli aşçılar birlikte çalışıyor. Fas ve Lübnan başta olmak üzere Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin mutfaklarından gelen mezeler, Yunanistan’dan sevilen lezzetler, Hatay ve Gaziantep’in eşsiz tarifleri mutfağımızda sentezleniyor. Ekmeklerimizi Antakya’ya özel tekniklerle ve tariflerle yoğurarak masalarınıza taşıyoruz. Sunumlarımızı bakır tepsilerde yaparak kültürel konseptimizi devam ettiriyoruz. Kokteyllerimiz ise deneyimli barmenlerimizin ellerinde hazırlanıyor.

Nomads, 5 yıldızlı Sofitel Otel güvencesiyle size profesyonel nikah sonrası eğlenceleri vadediyor. Merkezi konumumuz, İstanbul’un kültür ve sanat başkentinde yer almamızın getirdiği mistik atmosferle birleşiyor. Nikah sonrası yemek mekanları İstanbul Nomads fiyatlarımızı ve tüm hizmet ayrıntılarımızı öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerimiz ya da yandaki fiyat teklifi formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çetin Emeç bulvarı, Sahil yolu Suadiye - Kadıköy

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.