NaN Şişhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

NaN Şişhane
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

NaN Şişhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

NaN Şişhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

NaN Şişhane Sık Sorulan Sorular

NaN Şişhane düğün fiyatları ne kadar?

NaN Şişhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.NaN Şişhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


NaN Şişhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

NaN Şişhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


NaN Şişhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

NaN Şişhane düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


NaN Şişhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

NaN Şişhane düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

NaN Şişhane Hakkında

Nikâh sonrası yemeklerinizi şık ve özenle dizayn edilmiş kapalı alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Bu kapalı alanımızın kapasitesinin maksimum 80 kişilik olduğunu söylemek istiyoruz. Şık ve modern bir tasarımla dizayn edilmiş bu alanın ışıklandırmalarımız ve kullandığımız aksesuarlarla da uyumlu bir görüntüyle oluştuğunu söyleyebiliriz. Ortada bir barın bulunduğunu ve ilerleyen saatlerde kokteyller, alkollü ve alkolsüz içecekler için bu tatlı barı da tercih edebildiğinizi söyleyelim. Özellikle kış aylarında çok tercih edilen ve yarattığımız farklı bir ambiyansla İstanbulluların tercihi olan NaN Şişhane farkını yaşamak için ne bekliyorsunuz?

Yemeklerimiz en az mekanımız kadar şık bir sunumla konuklarımıza takdim ediliyor. Birçok farklı lezzeti mutfağımızda hazırlayabiliyor ve masanıza en hızlı şekilde getirebiliyoruz. Soğuk ve sıcak mezelerimiz, makarnalarımız, köri soslu ana yemeklerimiz oldukça tercih ediliyor. NaN Şişhane menüsünde alkollü ve alkolsüz içeceklerin hemen hemen hepsini de bulabiliyorsunuz. Şefimizin önerisiyle kokteyl önerileriyle de sevdiklerinizle gerçekleştirdiğiniz hoşça sohbetinizi pekiştiriyoruz.

Bu günlerinizde eğlenmek istemenizi anlıyoruz ve doğru yerde olduğunuzu söylemek istiyoruz. Akşam saatlerinde yemekli organizasyonlarınızda sohbetin bölünmemesi için arkadan gelen müziğimiz, gecenin ilerleyen saatlerinde DJ’in yerini almasıyla yükseliyor.

Öğlen 12’de kapılarımızı açıyor ve gece 02.00’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu süre içinde bizi istediğiniz zaman tercih edebiliyor, davetinizi düzenleyebiliyorsunuz. Bu süreçte sizinle sıcakkanlı ekibimiz ilgileniyor ve isteklerinizi karşılamak için yanınızda oluyorlar. Hiçbir aksaklık yaşamadan gününüzü tamamlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Beyoğlu’nda faaliyet gösteren işletmemize hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Birçok ulaşım imkanına sahip olduğunuz işletmemize otobüs, dolmuş, metro, metrobüs ve tramvay ve marmarayı kullanabiliyorsunuz. Özel araçlarınız için park konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi de belirtelim.

Bizi tercih etmek ve NaN Şişhane fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. 102A Şişhane

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    NaN Şişhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.