Maksat Ocakbaşı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Maksat Ocakbaşı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Maksat Ocakbaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Maksat Ocakbaşı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Maksat Ocakbaşı Sık Sorulan Sorular

Maksat Ocakbaşı düğün fiyatları ne kadar?

Maksat Ocakbaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Maksat Ocakbaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Maksat Ocakbaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Maksat Ocakbaşı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Maksat Ocakbaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Maksat Ocakbaşı düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Maksat Ocakbaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Maksat Ocakbaşı düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Maksat Ocakbaşı Hakkında

Nikâh sonrası yemekleriniz için bir mekân arayışındaysanız, sizlere Beyoğlu’nda faaliyet gösteren Mer Balık’ı önermek istiyoruz. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü çalışanları ile en özel anlarınızda mutlulukla yanında olan Mer Balık, aynı zamanda tecrübesiyle de hiçbir aksaklık yaşamayacağınız organizasyonlar vadediyor. Her detayda memnun olacağınız işletmemizi kısaca tanıtmak gerekirse;

Öncelikle işletmemizin farklı bir havası olduğunu söylemek istiyoruz. Konuklarımız, sanki bir mahzendelermiş hissi verecek bir dizayn ile karşılaşacaklar. Duvarlarımızda kullandığımız tuğlalar ile bu görüntüyü sağlarken, aynı zamanda yüksek tavanımız ile de basık bir ortamdan uzak tutuyoruz sizleri. Düzenli bir oturma yerleşimini sağlıyoruz ancak misafirlerimiz gelecek kişi sayısına veya isteklerine göre masa ve sandalyeleri diledikleri gibi düzenleyebiliyorlar. Kapalı alanımız dışında bir de açık alanımız bulunuyor. Güzel havalarda burayı da tercih edebiliyorsunuz.

Bu özel anlarınızın eğlenceli geçmesi için en önemli detaylardan biri de canlı müziktir. Orkestramız gece boyunca yanınızda oluyor, en sevdiğiniz şarkıları hem çalıyor hem de söylüyorlar. Birbirinden profesyonel müzisyenler ile eğlencenin tadına varacak, sevdiklerinizle unutulmaz bir gece geçireceksiniz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı biliyor musunuz? Sadece nikâh sonrası yemeklerinizde değil, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, evlilik tekliflerinde ve iş yemeklerinde de sizlere ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunlar gibi toplu etkinliklerde indirim de yaptığımızı, fiks menüler ile hem sizi hem de cebinizi düşündüğümüzü söyleyebiliriz. Mer Balık fiyatlarını görünce mutluluğunuzu daha da arttıracağımızı düşünüyoruz.

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden birinde faaliyet gösteren Mer Balık Beyoğlu’nda yer alıyor. Birçok çevre ilçeden rahatlıkla gelebiliyor, otobüs, dolmuş, metro, tramvay, metrobüs ve Marmaray gibi birçok toplu taşıma aracını kullanabiliyorsunuz.

Meyhanemizde güzel bir akşam geçirmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Hüseyinağa, Sahne Sk. No:23, 34435 Beyoğlu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Maksat Ocakbaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.