Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Medcezir Hungry Ghost

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Medcezir Hungry Ghost Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Medcezir Hungry Ghost Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Medcezir Hungry Ghost Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Medcezir Hungry Ghost Sıkça Sorulan Sorular

Medcezir Hungry Ghost düğün fiyatları ne kadar?

Medcezir Hungry Ghost düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Medcezir Hungry Ghost düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Medcezir Hungry Ghost kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Medcezir Hungry Ghost 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Medcezir Hungry Ghost düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Medcezir Hungry Ghost düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Medcezir Hungry Ghost düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Medcezir Hungry Ghost düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Medcezir Hungry Ghost Hakkında

Deniz manzarası eşliğinde, eşsiz bir bahçede güzel bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz, sizleri Tuzla’da faaliyet gösteren Medcezir Hungry Ghost’a davet etmek istiyoruz. Nikâh sonrası yemekleri, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel günleriniz dışında açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri gibi kurumsal etkinlikleri de gerçekleştirebildiğiniz işletmemizde ne gibi avantajlara sahip olacağınız hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Davetiniz için açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Dilerseniz rengarenk bahçemizi, dilerseniz de şık ve kalite ile dizayn edilmiş kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz. Gelecek kişi sayısı, mevsim koşulları ve isteğiniz doğrultusunda istediğiniz alanı seçtikten sonra hayalinizdeki organizasyonu düzenlemek için hazırlıklara başlıyoruz. Hem mekânın hem de masa ve sandalyelerin belirlediğiniz tarz ve konsepte göre süslemek isterseniz bu alanda profesyonel bir hizmet veren organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, ekstra aksesuar temini konusunda da yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı ile anlaşabilir ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde hem fotoğraf hem de video çekimlerine sahip olabilirsiniz.

İşletmemizde geniş ve kapsamlı bir mutfağımız bulunuyor. Bu mutfağımızdan çıkan birçok farklı ürünü tercih edebiliyorsunuz. Yemekli bir etkinlik için fiks menüler hazırlayabiliyor, davetiniz öncesi menü tadımı şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek isteyen konuklarımız için merkezi bir konumda faaliyet gösterdiğimizi söylemek istiyoruz. İstanbul’un birçok yerinden Tuzla’ya olan toplu taşıma araçları ile rahat bir şekilde gelebilir, aynı zamanda özel araçlarınızı da tercih edebilirsiniz. Geniş bir otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de dipnot olarak belirtelim. Medcezir Hungry Ghost Tuzla’da kaliteli hizmet arayan misafirlerimizin aklına ilk gelen işletmelerden biri olarak öne çıkıyor.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve sevdiklerinizle güzel bir ortamda bulunmanın keyfini çıkarmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Postane, Yokeş Deniz Sitesi, 34940 Tuzla/İstanbu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.