Mavi Boğaz Turizm

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Boğaz Turizm - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mavi Boğaz Turizm Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Mavi Boğaz Turizm Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Deniz kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Kale manzaralı Körfez manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mavi Boğaz Turizm Sık Sorulan Sorular

Mavi Boğaz Turizm düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Boğaz Turizm düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mavi Boğaz Turizm düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Mavi Boğaz Turizm kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Boğaz Turizm 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mavi Boğaz Turizm düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mavi Boğaz Turizm düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Mavi Boğaz Turizm düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Boğaz Turizm düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri, nişan, piknik, sünnet düğünü, kına, baby shower, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mavi Boğaz Turizm Hakkında

Merhabalar. Mavi Boğaz Turizm olarak 12 yılı aşkın süredir İstanbul Boğaz’ında hizmet veriyoruz. Bünyemizde bulunan pek çok gemi ve yat seçeneğiyle düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. 10 misafir mi yoksa 350 misafirle mi organizasyon yapacağınızın kararını veriyorsunuz ve bu doğrultuda size uygun olan teknemizi nikah sonra yemeğiniz için tahsis ediyoruz. Aynı zamanda 4 ve 20 kişiye kadar yat ve ultra lüks yatlarda da hizmet seçeneğimiz mevcut. Daha az konuğunuzun olacağı ve özel bir organizasyon mu yoksa tüm akraba ve arkadaşlarınızla birlikte bir organizasyon mu? Tercih tamamen size kalmış. Biz deniz üzerinde yapmak istediğiniz tüm nikah sonrası yemeklerinde geniş ve şık gemilerimizle destek olabiliriz!
Bu noktada ilk karar vermeniz gereken yemekli mi yoksa kokteyl bir organizasyon mu planladığınız. Bir başka önemli detay ise alkollü mü yoksa alkolsüz bir organizasyon mu istediğiniz. Bu doğrultuda sizin ve konuklarınız için en uygun paketi oluşturuyoruz. Aynı zamanda yemekli bir organizasyon talep ederseniz özel menü seçeneklerimiz de mevcut. Böylelikle menüyü kişisel zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Her bir konuğunuzun sizin için ayrı ayrı değerli olduğunun da farkındayız. Nikah sonrası yemeğiniz için; minik misafirlerinize çocuklara özel, diyabet hastası misafirlerinize diyabet menü hazırlayabiliriz. Bunun dışında vegan, vejetaryen ve kosher gibi menüler de hazırlamamız mümkün.
Boğazın eşsiz güzelliğinde gerçekleşen organizasyonlarımızın kaliteli olması ve çiftlerimizin içine sinmesi bizim için en önemli konu. Çiftlerimiz konuklarıyla bir boğaz turu eşliğinde yemeklerini yiyip keyifle sohbet edebilecekleri gibi dilerlerse kıyıda kalarak da nikahlarını kutlayabiliriz.
Aynı zamanda çiçek, süsleme, şamdan, fasıl, yemek masası gibi hizmetlere Mavi Boğaz Turizm’le ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı müzik dilerseniz fasıl eşliğinde bu anlamlı geceyi kutlayabilir; geceniz için tahsis edeceğimiz fotoğrafçımızla bu mutlu dakikalarınızı sonsuza kadar saklayabilmeniz için kayıt altına alabiliriz.
Bu güzel gününü riske atmak istemeyen çiftler formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir nikah sonrası yemek fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sarıdemir Mah. Prof. Cemil Bilsel Cad. Nakkaşoğlu İş Hanı No : 4 Kat 2 D 113 Eminönü

 • Nasıl gelinir?

  Eminönünde limandayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mavi Boğaz Turizm Yol Haritası

Mavi Boğaz Turizm Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

3,0

Kalite

Personel

İletişim

Ruya & Aydın

Düğün Tarihi: 27.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıherşey çok güzel çok kaliteli düğünün günümü sabırsızlıkla bekliyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.