Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Manolya Restaurant

Manolya Restaurant
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Manolya Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Manolya Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Manolya Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Manolya Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Manolya Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Manolya Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Manolya Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Manolya Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Manolya Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Manolya Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Manolya Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Manolya Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Manolya Restaurant düğün dışında doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Manolya Restaurant Hakkında

2005 yılında faaliyete başladığımız restoranımız, Erdem Bayram önderliğinde kuruldu ve hala kaliteli hizmet anlayışını hiç bozmadan hizmet vermeye devam ediyor. Bizde Manolya Restaurant ekibi olarak sizlere güler yüzlü ve kaliteli şekilde ürünlerimiz ulaştırıyor, lezzetimiz sunuyoruz. Dekorasyonunuza da oldukça önem veriyoruz. 120 kişiye kadar hizmet verebilmemiz restoranımızda her şey sizin isteğinize göre tasarlandı.

Tarihi bir mekân olan restoranımız oldukça şık ve sade dekorasyona sahip. Dış dekorasyonumuz oldukça dikkat çekici. Davetlileriniz ile beraber mekanımıza adım attığınız anda büyüleneceksiniz.

İstiklal Caddesi’nde bulunan restoranımızda iç dekorasyonumuzu değiştirmek isterseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz. Nikah sonrası yemekleriniz için belirli bir konsept belirlediyseniz eğer mekanımızda istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Yeniden dekore ederek istediğiniz gibi bir gece geçirebileceksiniz.

Taleplerinizde göre oluşturduğumuz menüleri de Manolya Restaurant’ta bulabileceksiniz. İstediğiniz lezzetlere yer verebilirsiniz davetlerinizin yemek seçeneklerinde. Böylelikle hayal ettiğiniz gece hiç uzak olmayacak bir tık uzağınızda olacak.

Farklı meze çeşidi ve değişik lezzetleriyle masalarını ulaştığımız menülerimiz özenle hazırlanıyor, mevsimine göre düzenleniyor.

İstediğiniz lezzetleri misafirlerinize iki şekilde ulaştırabiliriz. İsterseniz misafirleriniz için organizasyon esnasında yemeklerini seçebilirsiniz. Dilerseniz de bizim de önceden iletişime geçerek sabit bir menü belirleyebilir, davetlilerinize bu menüleri sunabilirsiniz. Tabii ki sizin isteğinize bağlı nasıl bir düzenleme yapmak isterseniz organizasyon sorumlumuzla iletişime geçebilir, gecenizi planlayabilirsiniz. Ayrıca lezzetlerin dışında size eşsiz bir müzik ziyafeti de sunuyoruz. Dilediğiniz müzikleri dinleyebilecek her yöreye ait geniş repertuara sahip olan müzisyenlerimiz eşsiz bir gece geçirmenizi sağlayacak.

Beyoğlu lokasyonunda böyle bir gece geçirmek isterseniz tarihi çiçek pasajının içerisinde bulunan restoranımız Manolya Restaurant tercih edebilirsiniz. Yanda bulunan formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Eksiksiz olarak paylaştığınız bilgiler bizim ekranınıza düştüğü anda sizinle iletişime geçeceğiz. En güzel günlerinizi planlayacağız. Manolya Restaurant imzası ile mükemmel bir geceye kavuşmak işte bu kadar kolay.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hüseyinağa, 34435 Beyoğlu/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Manolya Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.