Koç Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Koç Balık Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Koç Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Koç Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Koç Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Koç Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Koç Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Koç Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Koç Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Koç Balık Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Koç Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Koç Balık Restaurant düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Koç Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Koç Balık Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Koç Balık Restaurant Hakkında

Aileniz ve en yakınlarınızı rahatlıkla ağırlayacak kapasitemiz ve güler yüzlü servis ekibimizle memnuniyetinizi sağlamak için aralıksız çalışıyoruz. Yöremizin yemek kültürünü en iyi şekilde yansıtan, Koç Balık Restaurant Sarıyer’de faaliyet gösteriyor. Bizimle birkaç gün önceden iletişime geçmeniz durumunda mekânımızı size özel hazırlayabiliyor, değişik süslemeler yapabiliyoruz.

Yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin tazeliğine çok önem veriyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hijyenik ortamda hazırlanan menülerimizi, tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sunuyoruz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Sarıyer nikah sonrası yemeklerinizde her zevke ve tarza uygun yemek servisi yapabiliyoruz.

Özellikle organik mevsim sebzeleriyle hazırladığımız kış çorbalarımızın tadına bakmanızı öneririz. Bunun dışında zengin içeriğe sahip meze çeşitlerimiz, Akdeniz lezzetlerini tek çatı altında toplayarak sunduğumuz salata alternatiflerimiz bulunuyor. Alkollü-alkolsüz içecek tercihlerinizle yemeklerinizi tamamlayabilir, tatlı ve meyve seçeneklerimizle bu güzel gününüzü sonlandırabilirsiniz.

Yemeğinizi yerken sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız mekânımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Tercihinize göre canlı müzik performansına da yer verebildiğimizi söylemek istiyoruz. Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz. Evlilik yıldönümleri, kahvaltı organizasyonları, kurumsal iş yemeklerinde de sizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılması için davetleriniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Memnuniyetiniz için kendimizi sürekli geliştiriyor, geliştikçe hizmet kalitemizi yükseltiyoruz. Organizasyon tarihinizden yaklaşık olarak bir hafta öncesinde bizden randevu almanız gerekiyor diyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek Koc Balık Restaurant fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Maden Mahallesi, Rumeli Feneri Caddesi, No 7, Sarıyer, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Koç Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.