Karagözler Et & Izgara

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karagözler Et & Izgara
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Karagözler Et & Izgara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Karagözler Et & Izgara Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Karagözler Et & Izgara Sıkça Sorulan Sorular

Karagözler Et & Izgara düğün fiyatları ne kadar?

Karagözler Et & Izgara düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Karagözler Et & Izgara düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Karagözler Et & Izgara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Karagözler Et & Izgara 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Karagözler Et & Izgara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Karagözler Et & Izgara düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Karagözler Et & Izgara düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karagözler Et & Izgara düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Karagözler Et & Izgara Hakkında

Etin harika tadını deneyimleyebileceğiniz, şık bir salon içerisinde nikah sonrası kutlamanızı yapabileceğiniz bir restoranla karşı karşıyasınız. Karagözler Et Izgara Esenyurt’ta profesyonel bir hizmetle çalışıyor.


Grup organizasyonlarına çokça yer verdik. Bu sebeple çıkabilecek tüm ihtimallere karşı hazırlıklıyız. Hatta bu anlamda en önem verdiğimiz noktalardan biri, öncesinde yüz yüze görüşmek! Bu sayede ihtiyaç ve taleplerinizi konuşarak bir nikah menüsü hazırlıyoruz size. Menünüz de başlangıcınızdan tatlısına kadar her lezzeti konuşuyor ve gerekirse önceden tadım da gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta beğenmediyseniz değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Tamamen istediğiniz bir menü hazırlamaya özen gösteriyoruz.


Eşinizle birlikte nikah kutlamasına karar verdiniz. Bir düğün yapmak yerine yakın çevrenizle birlikte yemek kutlaması gerçekleştirmek istiyorsunuz. Doğal olarak ilk dikkat ettiğiniz nokta da yemeklerin lezzeti oluyor. Bu yüzden bu anlamda iyi bir restoran arıyorsunuz. O zaman doğru adrese denk geldiniz. Çünkü Karagözler olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde her geçen gün lezzetlerimizi geliştirerek ilerledik. Bu sebeple çok fazla misafir ağırladık. Aldığımız olumlu ya da olumsuz geri dönüşlerle dersimizi alıp yolumuza devam ettik. Bu yüzden lezzet konusunda oldukça beğeniliyoruz.


Hijyen konusu da bir restoranın olmazsa olmazlarından. Gittiğiniz bir restoranın yemekleri hakkında şüpheye düşmemeniz gerekiyor. Bunu çok iyi bildiğimiz için yüzde yüz hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Mutfaktan servis ekibine kadar özeniyoruz. Bu sebeple gönül rahatlığıyla lezzetlerimizi yiyebilirsiniz!


Aklınızda sormak istediğiniz birkaç soru olduğunun farkındayız. Cevaplarını merak ediyoruz. O zaman Karagözler Et Izgara iletişim için yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece istediğiniz menüyle birlikte karşınızda olabiliriz. Şunu eklemek isteriz ki dilerseniz masanızı çeşitli süslemelerle dekore edebilirsiniz. Yeter ki mutlu, bol kahkahalı ve lezzetine doyamayacağınız bir gün geçirin!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Talatpaşa Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 51

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Karagözler Et & Izgara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.