Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Kalendertepe Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kalendertepe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kalendertepe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Kalendertepe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde
Manzara
Doğa manzaralı

Kalendertepe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kalendertepe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kalendertepe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kalendertepe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kalendertepe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kalendertepe Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Kalendertepe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kalendertepe Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kalendertepe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kalendertepe Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kalendertepe Restaurant Hakkında

Nikâh sonrası yemeklerinizi eşsiz bir manzara eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz, doğru yerdesiniz! Sizlere sağladığımız avantajlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

İşletmemizde yemekli davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz açık ve kapalı bir alanımız bulunuyor. Bu iki alan için de 100 kişiye kadar çıkan bir kapasitemizin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalyeleri düzenleyebiliyor, istediğiniz oturma düzenini sağlayabiliyoruz. Masaların süslenmesi konusunda profesyonel bir yardım alabiliyor ve bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteren bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda aksesuar temininde de bulunabiliyorsunuz.

Bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olabilirsiniz. İşletmemizde size tüm kolaylığı sağlayacağımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz.

Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Açıldığımız günden beri konuklarımızın damak tadına hitap eden lezzetleri işletmemizde bulmanızı sağlıyor, buradan mutlu ayrılmanızı amaçlıyoruz. Et, balık, tavuk ve köfte çeşitlerini güzel bir sunumla beğeninize sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Kalendertepe Restaurant menüsünde 7’den 70’e tüm misafirlerimizin masadan tok kalkmalarını sağlayacağımızdan eminiz.

Nikâh sonrası yemekleriniz dışında doğum günleri, yıl dönümü ve evlilik teklifleri gibi özel anlarınızda bizi tercih edebildiğiniz gibi, iş yemekleri ve bayi toplantıları gibi kurumsal etkinliklerde de işletmemize gelebiliyorsunuz. Bunun için bizimle 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle gerekli hazırlıkları yapmak için yeterli zamana sahip olacak, isteklerinizi eksiksiz yerine getirebileceğiz.

Bu özel günlerinizde size toplamda 15 kişilik bir ekiple hizmet veriyoruz. Aşçılarımız, servis elemanlarımız ve yönetici kadromuzla her isteğinizi en hızlı ve en doğru şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve nikâh sonrası yemeklerinizde bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yeniköy Mah. Atadan Sok. 1/3 34464 Sarıyer İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Kalendertepe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.