Kale Derya Restaurant*

Kale Derya Restaurant
1960'dan günümüze kadar uzanan yarım asırlık süre içerisinde, siz değerli misafirlerimize hizmet vermenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin takdiriyle 50 yıla yaklaşan bu serüven; kalite ve lezzetin, hoş sohbetle buluştuğu bir dost mekanı olmamızı tescillemektedir.

Kale Derya Restaurant; keyifli bir ortamda, sanat müziğinin seçme eserlerinin icrası eşliğinde balık yemek isteyenler için Kumkapı sahilinde faaliyet göstermektedir. Bütünüyle deniz ürünlerinden yararlanılarak oluşturulan lezzetlerde, kalitesiyle öncüdür. Yıllanmış balık mutfağının tecrübe birikimi ve dinamik ar-ge yapısıyla, denizin sunduğu tüm güzelliklerin kalite ve lezzetle buluştuğu bir mekandır. Müessesemize geldiğinizde, sizi işinin ehli ve güleryüzlü insanların karşıladığını göreceksiniz.

Restaurantımız, kış mevsiminde 200 kişi, yaz mevsiminde ise doğal bahçesiyle birlikte 400 kişi servis kapasitesine sahiptir. Alakart servisin yanı sıra özel günleriniz için grup servisimiz de mevcuttur.

Müessesemiz düğün, nişan gibi özel toplantılarınıza ev sahipliği yapabilmek için gerekli tecrübe birikimi başta olmak üzere, her türlü donanıma sahiptir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kale Derya Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kale Derya Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap