Kale Derya Restaurant

E-posta Gönder

Kale Derya Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  50-100 TL

Kale Derya Restaurant Kapasite

 • Kokteyl Kapasitesi

  300-400

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  300-400

Kale Derya Restaurant Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Manzara

  Deniz manzaralı, Şehir manzaralı, Bahçe manzaralı

Kale Derya Restaurant Hakkında

1960'dan günümüze kadar uzanan yarım asırlık süre içerisinde, siz değerli misafirlerimize hizmet vermenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin takdiriyle 50 yıla yaklaşan bu serüven; kalite ve lezzetin, hoş sohbetle buluştuğu bir dost mekanı olmamızı tescillemektedir.

Kale Derya Restaurant; keyifli bir ortamda, sanat müziğinin seçme eserlerinin icrası eşliğinde balık yemek isteyenler için Kumkapı sahilinde faaliyet göstermektedir. Bütünüyle deniz ürünlerinden yararlanılarak oluşturulan lezzetlerde, kalitesiyle öncüdür. Yıllanmış balık mutfağının tecrübe birikimi ve dinamik ar-ge yapısıyla, denizin sunduğu tüm güzelliklerin kalite ve lezzetle buluştuğu bir mekandır. Müessesemize geldiğinizde, sizi işinin ehli ve güleryüzlü insanların karşıladığını göreceksiniz.

Restaurantımız, kış mevsiminde 200 kişi, yaz mevsiminde ise doğal bahçesiyle birlikte 400 kişi servis kapasitesine sahiptir. Alakart servisin yanı sıra özel günleriniz için grup servisimiz de mevcuttur.

Müessesemiz düğün, nişan gibi özel toplantılarınıza ev sahipliği yapabilmek için gerekli tecrübe birikimi başta olmak üzere, her türlü donanıma sahiptir.

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Kenny Cad. Küçük Ayasofya Mah. No: 46, Kumkampı / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.