Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

İsmet Baba

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İsmet Baba Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

İsmet Baba Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

İsmet Baba Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

İsmet Baba Sıkça Sorulan Sorular

İsmet Baba düğün fiyatları ne kadar?

İsmet Baba düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.İsmet Baba düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

İsmet Baba kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İsmet Baba 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

İsmet Baba düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İsmet Baba düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

İsmet Baba düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İsmet Baba düğün dışında kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

İsmet Baba Hakkında


1960 yılından beri farklı faaliyetlerde bulunduğumuz restoranımızın bugünkü hali 1981 yılında İsmet Baba’nın vefatı ile oldu. Onun anısı için ismini ve faaliyetini değiştirdik. Oğulları ve damadı olarak İsmet Baba Restoran’ı işletmeye başladık.


Özel günler için hazırlandık, kapılarımızı siz değerli misafirlerimize açtık. Nikah sonrası yemeği için en güzel lezzetlerin olduğu restoranımızı tercih edebilirsiniz. 1998 yılında 3. Kuşak işletmecilere gecen İsmet Baba, her yıl yenilenerek ve kendine yeni bir lezzet katarak faaliyetine devam ediyor. Restoranımız hizmetime Kuzguncuk semtimde devam ediyor. Çarşı caddesi üzerinde yer alan restoranımız kolay ulaşımı sayesinde buluşma mekânı olarak geçebilir.


Balıklar ve deniz mahsulleri, ara sıcaklar, mezeler, tatlılar ve meyveler. Hepsi masalarınıza en tazeleri seçilerek büyük sevgi katılarak getiriliyor. Bizim amacımız en iyi hizmeti size ulaştırmak. Bu yüzden mevsiminde olmayan hiçbir şeyi menüye ekilemiyoruz. Mevsimlere göre değişen menümüzden istediğiniz tatları harmanlayarak kişiye özel menüler oluşturabilirsiniz.


Beraber hayal ettiğiniz nikâh sonrası yemeğini planlayacağız. Essiz manzaramızın da yardımıyla unutulmaz bir gece sizi bekliyor. Denize sıfır konumda bulunan restoranımızda en güzel masallar o gün sizin ayrılıyor.


Masalarınızda patlıcan söğürme, fava, atom getirebiliriz. Balıklardan isterseniz lakerda isterseniz ise levrek ile ana yemeğinize başlayabilirsiniz. Ara sıcaklardan kalamar tavamızı tatmanızı çok isteriz. Yıllardır hizmetimiz hiç değişmedi. Bu sayede müdavimimiz diyebileceğimiz bir kitle ortaya çıktı. Onlarla her ay buluştuk, lezzetlerimizi paylaştık. Girişimizde bulunan tabloda müdavimlerimizin ismini yer verdik, aramızdan ayrılanları ve şimdilerde ise beraber mutluluğu paylaştıklarımız.


Onlar için özel balkonlu bir masamız bile var, o masada oturan herkes bir gün o panoda yerini alıyor. Siz de en güzel lezzetlerimizi tattıktan sonra tekrar geleceksiniz. Her gün hizmet veren restoranımız 12.00 ile 24.00 saatleri arasında siz değerli misafirlerimizi ağırlıyor.


Siz de böyle bir restoranda nikah sonrası yemeğinizi gerçekleştirmek istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Çarşı Caddesi No:1/A 34674 Kuzguncuk - İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  İsmet Baba Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.