Helena Çak Stones

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

Helena Çak Stones - Nikah Sonrası Yemeği
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Helena Çak Stones Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Helena Çak Stones Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Kale manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Helena Çak Stones Sıkça Sorulan Sorular

Helena Çak Stones düğün fiyatları ne kadar?

Helena Çak Stones düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Helena Çak Stones düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Helena Çak Stones kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Helena Çak Stones 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Helena Çak Stones düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Helena Çak Stones düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Tüm Sorular

Helena Çak Stones Hakkında

İstanbul nikah sonrası yemek mekanları arasında yer alan Helena Çak çiftleri tarihi davet alanıyla karşılıyor. Sevdiklerinizi alışılmışın dışında bir davet alanında ağırlamak isterseniz tarihi 1600 yıl öncesine dayanan mekanımızı tercih edebilirsiniz. Özgün Bizans mimarisinin korunduğu mekanımız 2007 yılından beri faaliyete devam ediyor. Aynı zamanda organizasyon ekibimiz de 15 yıldır sektörde hizmet veriyor.

Davet Alanları

Helena Çak Stones’ta 1 adet kapalı davet alanı yer alıyor. Oldukça iyi bir şekilde havalandırılan davet alanımızda kokteyl konseptli organizasyonlar için 300 ila 400 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Aklınızda ana yemekli bir organizasyon varsa mekanımıza 100 ila 200 kişi davet edebilirsiniz. Nikah sonrası yemek eğlencesini dans pistiyle zenginleştirmek isterseniz kapasitemiz 180 kişi şeklinde değişiyor. Davet alanımızı after party amacıyla da kullanabilirsiniz.

Dekorasyon

Otantik atmosferiyle öne çıkan davet alanımız taş duvarlara sahip. Bununla beraber mekanımızın çeşitli noktalarında kemerler de bulunuyor. Organizasyon ekibimiz çifte 5 çeşit süsleme seçeneği sunuyor. Misafirlerinizi dikdörtgen masalar veya şölen masalarıyla ağırlıyor ve masalarımızı 3,4, 5 kollu şamdanlarla süslüyoruz. Masa dekorasyonunda çiçek ve mum detaylarından da yararlanıyoruz. Sandalye alternatifleri arasında tiffany model sandalye ve ahşap sandalye seçeneği yer alıyor.

Hizmetler

Dekorasyon hizmetini ekibimize bırakabilir veya dilediğiniz organizasyon firmasını mekanımıza getirebilirsiniz. Masa düzenini önceden görmek isterseniz örnek masa hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mekanımızda 5 farklı menü hazırlayabiliyoruz. Ayrıca özel menü seçeneği de sunuyoruz. Çifte menüyü deneme özgürlüğünü de tanıyoruz. Işıklandırma ve ses sistemleri de davet alanımızda halihazırda bulunuyor. Tesisimizde gelin odası da yer alıyor.

Yiyecek / İçecek

Helena Çak Stones Samatya’da standart menülerin dışında çocuk misafirler için özel menüler de hazırlayabiliyoruz. Aynı zamanda vejetaryen menü gibi tüm konuklarınızın ihtiyaçlarına uyacak menülerimiz de bulunuyor. Ana yemek noktasında köfte gibi kırmızı et lezzetleri veya tavuk pirzola gibi beyaz etli seçenekler sunuyoruz. Meze tabağı, ara sıcaklar ve salata da sizi bekliyor.

Mekanımızda müzik yayını ve yemek servisi geç vakitlere dek devam ettiğinden tesisimizde istediğiniz şekilde eğlenme şansı elde edeceksiniz. Erken anlaşmalara özel fırsatlardan yararlanmak için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Mekanımızda çiftlere ödeme konusunda kolaylıklar da sunuyoruz. Sayfada verilen telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir ve nikah sonrası eğlencenizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Orgeneral Nafiz Gürman caddesi No/ 120 Kocamustafapaşa Samatya istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.