Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Helena Çak Stones

Helena Çak Stones

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Küçük gruplar için uygun.
  • Tarihi atmosferiyle büyülüyor.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • DJ seçeneği sunuyor.
  • Işık şovuyla renk katıyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Helena Çak Stones Hakkında

İstanbul nikah sonrası yemek mekanları arasında yer alan Helena Çak çiftleri tarihi davet alanıyla karşılıyor. Sevdiklerinizi alışılmışın dışında bir davet alanında ağırlamak isterseniz tarihi 1600 yıl öncesine dayanan mekanımızı tercih edebilirsiniz. Özgün Bizans mimarisinin korunduğu mekanımız 2007 yılından beri faaliyete devam ediyor. Aynı zamanda organizasyon ekibimiz de 15 yıldır sektörde hizmet veriyor.

Davet Alanları

Helena Çak Stones’ta 1 adet kapalı davet alanı yer alıyor. Oldukça iyi bir şekilde havalandırılan davet alanımızda kokteyl konseptli organizasyonlar için 300 ila 400 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Aklınızda ana yemekli bir organizasyon varsa mekanımıza 100 ila 200 kişi davet edebilirsiniz. Nikah sonrası yemek eğlencesini dans pistiyle zenginleştirmek isterseniz kapasitemiz 180 kişi şeklinde değişiyor. Davet alanımızı after party amacıyla da kullanabilirsiniz.

Dekorasyon

Otantik atmosferiyle öne çıkan davet alanımız taş duvarlara sahip. Bununla beraber mekanımızın çeşitli noktalarında kemerler de bulunuyor. Organizasyon ekibimiz çifte 5 çeşit süsleme seçeneği sunuyor. Misafirlerinizi dikdörtgen masalar veya şölen masalarıyla ağırlıyor ve masalarımızı 3,4, 5 kollu şamdanlarla süslüyoruz. Masa dekorasyonunda çiçek ve mum detaylarından da yararlanıyoruz. Sandalye alternatifleri arasında tiffany model sandalye ve ahşap sandalye seçeneği yer alıyor.

Hizmetler

Dekorasyon hizmetini ekibimize bırakabilir veya dilediğiniz organizasyon firmasını mekanımıza getirebilirsiniz. Masa düzenini önceden görmek isterseniz örnek masa hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mekanımızda 5 farklı menü hazırlayabiliyoruz. Ayrıca özel menü seçeneği de sunuyoruz. Çifte menüyü deneme özgürlüğünü de tanıyoruz. Işıklandırma ve ses sistemleri de davet alanımızda halihazırda bulunuyor. Tesisimizde gelin odası da yer alıyor.

Yiyecek / İçecek

Helena Çak Stones Samatya’da standart menülerin dışında çocuk misafirler için özel menüler de hazırlayabiliyoruz. Aynı zamanda vejetaryen menü gibi tüm konuklarınızın ihtiyaçlarına uyacak menülerimiz de bulunuyor. Ana yemek noktasında köfte gibi kırmızı et lezzetleri veya tavuk pirzola gibi beyaz etli seçenekler sunuyoruz. Meze tabağı, ara sıcaklar ve salata da sizi bekliyor.

Mekanımızda müzik yayını ve yemek servisi geç vakitlere dek devam ettiğinden tesisimizde istediğiniz şekilde eğlenme şansı elde edeceksiniz. Erken anlaşmalara özel fırsatlardan yararlanmak için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Mekanımızda çiftlere ödeme konusunda kolaylıklar da sunuyoruz. Sayfada verilen telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir ve nikah sonrası eğlencenizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Helena Çak Stones Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Tarihi yer manzaralı

Helena Çak Stones Sıkça Sorulan Sorular

Helena Çak Stones düğün fiyatları ne kadar?

Helena Çak Stones düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Helena Çak Stones düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Helena Çak Stones kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Helena Çak Stones 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Helena Çak Stones düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Helena Çak Stones düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.