Harem's Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Harem's Cafe & Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Harem's Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Harem's Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Harem's Cafe & Restaurant Sık Sorulan Sorular

Harem's Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Harem's Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Harem's Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Harem's Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Harem's Cafe & Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Harem's Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Harem's Cafe & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Harem's Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Harem's Cafe & Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Harem's Cafe & Restaurant Hakkında

İstanbul’da farklı bir konsepte sahip restoranımızda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Kaliteli hizmeti güler yüzlü personelimizle aktarıyor ve gecenin sonunda mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Harem’s Cafe Beyazıt’ta konuklarını ağırlamak için faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınız ile tercih edebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da rahatlıkla restoranımıza ulaşabilirsiniz.


Restoranımız, adımızdan da anlaşılacağı gibi harem konsepti olarak faaliyet göstermekte. Restoranımızı dizayn ederken bazı detaylarımızı buna göre oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Adını Topkapı Sarayı’ndan alan restoranımızda masa ve sandalyelerimiz, halılarımız ve daha birçok detayı otantik bir ortam sağlamak için özel olarak tercih ettik. Tavanı ve çevresi tamamen cam ile dizayn edilmiş restoranımızın içinden çevreyi görebilme imkânı sunmaktayız. Böylece ferah bir ortamda bulunmanın mutluluğu içinde olacaksınız. İç mekânımızda bu aksesuarların dışında televizyonlarımız da bulunmakta. Organizasyonlarınız için kullanabilir ve gecenizi özelleştirebilirsiniz.


İşletmemizdeki asıl amacımız, bizi tercih eden misafirlerimizin keyifli bir akşam geçirmeleri. Bunun için müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmetimize devam ediyor ve her geçen gün kalitemizi arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.


Gece 12’ye kadar kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Bizi tercih eden konuklarımızla gecenin son dakikasına kadar ilgileniyor ve hiçbir aksaklık çıkmaması konusunda emin oluyoruz. Bir dediğinizi iki etmeyen ekibimiz ile size kalan sadece gecenin keyfini çıkarmak olacak.


Restoranımızda nikah sonrası yemekleriniz dışında bayi toplantıları, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bizimle en az 2 hafta önceden iletişime geçerseniz, istekleriniz ve organizasyon için gerekli olan bilgileri sizden öğrenebilir ve buna göre bir hazırlık yapabiliriz. Böylelikle hayalinizdeki organizasyon için ilk adımı atmış oluruz.


Bizi tercih etmek ve Harem’s Cafe Restaurant hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mimar Kemalettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mh. Ordu Cad. Dibekli Cami Sokak No:10, Beyazıt, 34130 Fatih/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Harem's Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.