Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Hanımağa Restaurant Cafe

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hanımağa Restaurant Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hanımağa Restaurant Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hanımağa Restaurant Cafe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Hanımağa Restaurant Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Hanımağa Restaurant Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Hanımağa Restaurant Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hanımağa Restaurant Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hanımağa Restaurant Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hanımağa Restaurant Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hanımağa Restaurant Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hanımağa Restaurant Cafe düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hanımağa Restaurant Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hanımağa Restaurant Cafe düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, nişan, davet ve resepsiyon, piknik, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Hanımağa Restaurant Cafe Hakkında

24 yıldır sizler için çalışıyoruz… Aşçılarımız elinden çıkan lezzetli yemekler ve bunları ikram eden güler yüzlü servis elemanlarımız. Bir ekip olarak organizasyonlarınızı mutlu bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz. Yaptığımız organizasyonlar arasında en sevdiğimiz ise evlenen çiftlerin mutluluklarına aracılık edebilmek. Konuklarınızla birlikte oluşturduğunuz sevgi dolu samimi ortamın bir parçası olabilmek bizi motive ediyor. Mutluluğunuzu paylaştıkça biz de çoğalıyoruz.

İstanbul’da çiftlerin nikah sonrası konuklarıyla dans ederek eğlenebilecekleri bir yandan yemeklerini yiyebilecekleri bir restaurant olarak faaliyet gösteriyoruz. Bizi standart düğün mekânlarından ayıran ise yemek konusundaki hassasiyetimiz. Bu noktada lezzete öncelik veriyoruz.

Restaurantımızın 110 kişilik kapalı alan, 40 kişilik de açık alan kapasitesi var. Şayet kış sezonunda bir oganizasyon düşünüyorsanız da açık alanımızın üstünü kapatabiliyoruz. Bu sayede her sezon 150 konuğa kadar hizmet verebiliyoruz.

İlk olarak size eğlenebileceğiniz bir alan ve keyifle yiyebileceğiniz lezzetli yemekler sunuyoruz. Fakat bir kokteyl organizasyonu talep eden çiftlerimizi de geri çevirmiyoruz ve bu tip organizasyonlar da gerçekleştiriyoruz.Menü standartlarının dışına çıkmak isteyen çiftlerin taleplerine de olumlu yaklaştığımızı söylemem gerekir. Kişi talebi doğrultusunda aşçılarımız özel menüler oluşturabiliyor. Hatta konuklarınız özelinde kişiselleştirebileceğiniz menüler dahi çıkartabiliriz. Buna örnek verecek olursak; küçük misafirlerimiz için çocuk menüleri, diyabet hastası olabilecek konuklarınız için diyabet menü de çıkartabiliriz.

Eğlence noktasında müzikler sizin zevkinize göre düzenleniyor. Dilerseniz önceden hazırlayabileceğiniz bir müzik listesi üzerinden de ilerleyebiliriz. Bu mutlu dakikalarınızı kaydetmesi için restaurantımıza düğün fotoğrafçısı getirebileceğiniz gibi mekan süslemesi gibi detaylarla ilgilenecek bir organizasyon firması da getirebilirsiniz.

Hanımağa Restaurant olarak üzerinde en çok özen gösterdiğimiz detay ise sizin için en lezzetli menüleri ortaya çıkarmak. Samimi bir ortam tahsis edebilmek ve rahatlıkla eğlenebilmeniz bir mekân yaratmak. Organizasyon sonrası çiftlerimizin mutlu yüzlerinizi görmek ise bu noktadaki en büyük motivasyonumuz kaynağımız oluyor.

Öncelikle amacımız ise samimi bir ortam tahsis etmek ve çiftlerimizin ve konuklarının organizasyon sonrası mekânımızdan mutlu ayrılmasını sağlamak. Siz de nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonu planlıyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçmenizi heyecanla bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Aydıntepe Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:25 İçmeler - Tuzla/İstanbul

 • Adres tarifi:

  Okan Üniversite Hastanesi çaprazında

 • Haritadaki Konumu

  Hanımağa Restaurant Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.