Günaydın Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Günaydın Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Günaydın Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Günaydın Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Günaydın Restaurant Sık Sorulan Sorular

Günaydın Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Günaydın Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Günaydın Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Günaydın Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Günaydın Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Günaydın Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Günaydın Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Günaydın Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Günaydın Restaurant düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Günaydın Restaurant Hakkında

İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkânı olarak başladık yolculuğumuza. Bugünlere “et bizim işimiz” diyerek, kaliteyi lezzetle buluşturarak geldik.

Bu konuda asla ödün vermedik. Anadolu yakasının popüler lokantaları arasında yer alan Günay Et Restaurant Tuzla, bugün her biri öz sermaye ile kurulmuş 37 şube, 1 merkez lojistik ve 1 merkez depo olmakla birlikte Türkiye’nin devleri arasında.

Çiğ et üretimi ve satışı gerçekleştirmekle birlikte restoran olarak sektörde profesyonel hizmet veriyoruz. Kalite ve lezzet konusunda takip tanımıyoruz. Lezzetimizin keyfini doruğa taşıdığımıza inanıyoruz. Et ile birlikte kullanılan malzemelerin her biri özenle seçiyor, üreticiler tarafından Güneydoğu Anadolu’dan getiriyoruz. Bunu yaparken de tazeliğini koruyoruz. Son yıllarda perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Özellikle sirkülasyonun yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde restoran işletmeciliği yapıyoruz.

Mağazalarımızın lokasyon seçimi, konsepti ve menü içeriği sayesinde birçok misafir ağırlıyoruz. Bu yüzden aslında özellikle lokasyon seçimize çok dikkat ediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri sektördeki yenilik ve farklılıkları takip ederek 4 farklı mağazacılık konseptinde hizmet veriyoruz. Köfte Döner, Kasap & Steakhouse, Kebap Restaurant ve Burger House olmak üzere; ilgi alakamızın yüksek olduğu ve kendi evinizdeymiş gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz.

Mekanlarımızda muhteşem lezzetlerimizin yoğun et kokusu ile gölgelenmemesini ilke edindik. Bu yüzden modern kebapçılık anlayışını benimsedik. Ürün ve servis kalitemizi her zaman yüksek standartlarda tutmaya çalıştık. Bu sebeple en iyi 10 restoran seçiminde her zaman ilk 3’te yer aldık.

Böyle bir kalitenin içinde nikâh sonrası yemek kutlaması yapmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden Günaydın Restaurant Tuzla iletişim için yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece hem lezzet hem kalite hem de şıklığın ortasında harika bir kutlama geçireceksiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Postane Mah. Manastır Yolu No:24 Tuzla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Günaydın Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.