Del Mare Restaurant

E-posta Gönder

Del Mare Restaurant

Kapasite Bilgileri

Del Mare Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Del Mare Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Del Mare Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Del Mare Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Del Mare Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Del Mare Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Del Mare Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Del Mare Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Del Mare Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Del Mare Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Del Mare Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Del Mare Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Del Mare Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Del Mare Restaurant Hakkında

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'da faaliyet gösteren Del Mare Üsküdar'da bulunuyor. İstanbul Boğazı'nın hemen yanı başında olan restaurantımız eşsiz yarımada manzarasına sahiptir. Moderni ve tarihi harmanlayan dokumuzla; kalite ve lezzet arayanların vazgeçilmez adresiyiz.

Bulunduğumuz bina 1800'lü yılllarda Osmanlı Devleti tarafından inşa edilmiş olup 1900 dönemine kadar fil ambarı olarak kullanılmıştır. 20. yüzyıla geldiğimizde ise yeniden düzenlenerek ispirto fabrikasına dönüştürülmüştür.

Binamız 200 yıllık tarihini anımsatan detayları hala barındırmaktadır. İç dekorasyonumuzda da geleneksel Osmanlı çizgilerini görmek mümkündür. Denize sıfır olan binamız 3 katlıdır ve büyük emekler harcanarak mevcut görünümüne kavuşmuştur.

Pek çok ödül alan A La Carte menümüzün yanı sıra, şarap gurmelerinin dikkatini çeken sürekli güncellenen kapsamlı bir şarap menümüz bulunuyor. Şarap menümüzün görülmeye değer olduğunu özellikle belirtmek isteriz...

Binamızın içerisinde eşsiz boğaz manzarasına sahip terasımız ve kapalı salonlarımız bulunuyor. Otantik ve tarihi yapımızın yanı sıra huzurlu ve nezih bir atmosferde sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz oldukça güzel bir restaurant Del Mare...

Gerek menüsü gerek ekibi ve hizmet kalitesiyle; İstanbul'un keyifli mekânlarından birisiyiz.

Tazeliğe ve lezzete oldukça önem veren Del Mare'nin klasikleşmiş favori lezzetlerini korurken, yeni tatlar peşinde de koşmaya devam ediyoruz. Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini davet masalarınıza getiriyoruz...

Del Mare konuklarına özel pek çok ayrıcalık ise hizmetlerimizin cabası.

Merkezi bir lokasyonda bulunan restaurantımıza deniz yoluyla da ulaşmanız mümkün.Kuruçeşme Suada İskelesi’nden Del Mare'ye, Del Mare'den Suada İskelesi’ne tekne hizmetimiz bulunuyor. Üstelik hizmetimiz bu rota için ücretsizdir.

Nikah sonrasın kutlamanız için konuklarınızı yakınlarında bulunan iskelelerden alıp restaurantımıza ulaştırabiliriz. Belki de çiftimizin tekneyle unutulmaz bir şekilde restaurantımıza ulaşımı... Ayrıcalıklı hizmetimiz organizasyonunuza renk katacaktır.

Bu noktada belirtmemizde fayda var ki; Del Mare restaurant 12:00 ve 02:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Mutfağımız 23:00 itibariyle kapanıyor olup bu doğrultuda bir organizasyon planlaması gerçekleştirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Gerek konuyla ilgili daha fazla bilgi almak gerek de Del Mare fiyatları hakkında bilgi almak için form üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Çengelköy Mahallesi, Kuleli Caddesi, No:45/1, 34680 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Del Mare Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.