Cennet Vadisi Gold

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cennet Vadisi Gold
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Cennet Vadisi Gold Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Cennet Vadisi Gold Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Dere kenarında Göl kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Göl manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Cennet Vadisi Gold Sıkça Sorulan Sorular

Cennet Vadisi Gold düğün fiyatları ne kadar?

Cennet Vadisi Gold düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cennet Vadisi Gold düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Cennet Vadisi Gold kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cennet Vadisi Gold 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cennet Vadisi Gold düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cennet Vadisi Gold düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Cennet Vadisi Gold düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cennet Vadisi Gold düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, piknik, parti, açılışlar, kına, nişan, sünnet düğünü, baby shower ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cennet Vadisi Gold Hakkında

Aşkınızı ölümsüzleştirdiğiniz, birlikteliğinize “Evet!” yanıtıyla resmiyet kazandırdığınız nikah gününüzü sevdiklerinizle birlikte şık bir ortamda kutlamak isterseniz Cennet Vadisi İstanbul’da sizi bekliyoruz. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz, profesyonel çalışan kadromuz ve zengin menülerimizle sevdiklerinizle birlikte nikah sonrası unutulmaz bir eğlence düzenleyebilirsiniz.

Cennet Vadisi Gold ailesi olarak uzun zamandır çok sayıda çiftin en mutlu anlarına başarıyla hizmet ediyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan ve organizasyon hizmetlerimizin yanı sıra nikah sonrası kutlamalar için de kapımızı açıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önceliğimiz her daim sizin istekleriniz oluyor. Bunun için de kutlamanız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz.

Açık ve kapalı alan alternatiflerimizle isteğiniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Kapasitemiz 500 ila 1000 kişi arasında değişkenlik gösteriyor. Kutlamanızdan önce bize misafir sayınızı bildirdiğinizde masa ve sandalye düzenlemelerimizi rahatlıkla ayarlıyoruz. İster yemekli isterseniz de kokteyl düzeninde bir hizmet alabilirsiniz. Usta şefler tarafından özenle hazırlanan yemek ve ikramlarımızı yaparken koşulların hijyenik olmasına büyük önem veriyoruz. Şık sunumlarla, sıcak sıcak, hazırlanan yemekleri tabaklarınıza getiriyoruz. Dilerseniz kutlamanızdan önce lezzetlerin tatlarına bakabilir ve menü listesinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Mekanımızın süslemesinde isteklerinizi göz önünde bulunduruyor olsak da sizin aklınızda başka konseptler varsa ya da dışarıdan bir organizasyon firması getirmek istiyorsanız izin veriyoruz. Mekanımız içerisinde istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Otopark ve vale hizmetimizle de konuklarınızı ve sizi rahatlatacak bir hizmet sunuyoruz.

Siz de Beykoz nikah sonrası yemek hizmeti veren mekanlar arasında bir araştırma yapıyorsanız Cennet Vadisi Gold hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail ve iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bozhane Mah. Kapadokya Cad. No:28, Beykoz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cennet Vadisi Gold Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.