Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Çavlan Karman Restaurant

 • Kapasite
  35 - 120 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çavlan Karman Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Çavlan Karman Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 35 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 120

Çavlan Karman Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Çavlan Karman Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çavlan Karman Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çavlan Karman Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Çavlan Karman Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Çavlan Karman Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çavlan Karman Restaurant 35 kişiden 100 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 120 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Çavlan Karman Restaurant Hakkında

İstanbul’un muazzam şehir manzarasını gözler önüne seren mekanımızda, romantik birlikteliğinizi leziz ikramlarla kutluyoruz. 2023 yılında faaliyete başladığımız modern davet alanlarımız en kaliteli Anadolu Yakası nikah sonrası yemek mekanlarına iddialı bir giriş yaparken, uzman kadromuzla birlikte kutlamanızı kusursuzca planlıyoruz. 2 katlı işletmemizin üst katını, mutluluğunuzu paylaşmak üzere unutulmaz davetinize ayırıyoruz.

Davet Alanları

Hayatınızı birleştirdiğiniz nikahınızın ardından çiftimizi, 100 konuk kapasiteli restoranımıza davet ediyoruz. Şehir ve bahçe manzaralı salonumuz, işletmemizin 2. katında yer alıyor. Tamamen camekan kaplı olduğundan epey ferah bir alan sunuyor. Alt kattaki davet alanımıza ise 10 tane masa yerleştirebiliyoruz. Açık havada kutlama gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizi, 8 masa kullanabildiğimiz bahçemize yönlendiriyoruz.

Dekorasyon

Nikah sonrası yemek mekanları Anadolu Yakası’nın en lezzetli restoranı Cavlan Karman’da, davetli sayısına göre uzun ziyafet masaları veya 4 kişilik dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. Koyu renkte konforlu sandalyelerle şık masalarımızı çevreliyoruz. Arzu ederseniz, yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşarak davet alanlarımızı kendi tercihlerinize göre şekillendirebilir ve farklı konseptte kutlamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetler

Beraberliğinizin mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşacağınız romantik yemeğinizi, profesyonel etkinlik koçumuz eşliğinde planlıyoruz. İleri teknoloji ses ve ışık sistemlerimizi gecenin eğlencesi için titizlikle kuruyoruz. Açık ve kapalı davet alanlarımızda konuk sayısına uygun oturma düzeni oluşturuyoruz. Kendi aracıyla davete katılacak konuklarımızı park sıkıntısıyla yormuyoruz ve 10 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Evliliğe adım atacak genç çiftlerimizi, usta şeflerimiz ve hünerli mutfak ekibimizin benzersiz ikramlarıyla karşılıyoruz. Çavlan Karman Restoran’da ağırlıklı olarak kebap menüleri hazırlıyoruz. Bununla birlikte, çiğ köfteden haydariye değin çeşitli meze tabakları ve salata sunuyoruz. Aynı zamanda yemekli ve kokteyl davetlerinizde, menü içeriğini değiştirebiliyor ve tercih ettiğiniz lezzetlerle zengin menüler oluşturabiliyoruz.

Çavlan Karman Restoran’da, aileniz ve yakın dostlarınızı bir araya getiriyoruz ve keyifli kutlamanıza lezzetin büyüsünü ekliyoruz. Düğün yemeği mekanları İstanbul Anadolu Yakası arayışınıza, ferah davet alanlarımız ve deneyimli aşçılarımızın nefis tabaklarıyla cevap oluyoruz. Dilerseniz, sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, telefon numaramızı tuşlayarak detaylı sorularınızı doğrudan iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Site Mahallesi Cevahir Caddesi No 21/A Yenişehir Soyak

 • Haritadaki Konumu

  Çavlan Karman Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.