Camlı Köşk Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Camlı Köşk Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Camlı Köşk Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Camlı Köşk Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Camlı Köşk Restaurant Sık Sorulan Sorular

Camlı Köşk Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Camlı Köşk Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Camlı Köşk Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Camlı Köşk Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Camlı Köşk Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Camlı Köşk Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Camlı Köşk Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Camlı Köşk Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Camlı Köşk Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Camlı Köşk Restaurant Hakkında

Büyükçekmece sahilde, harika bir manzara ve doğa atmosferi içerisinde nikâh sonrası yemek kutlamanızı yapmaya ne derdiniz? Profesyonel bir ekibin her zaman yanınızda olduğu harika bir lezzet yolculuğuna var mısınız? Eğer cevabınız “evet” ise, Camlı Köşk Restaurant Büyükçekmece’de sizi bekliyor.


İster camlı köşkün içinde ister bahçe kısmında hemen deniz kenarında kutlamanızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Lezzetli yemek ve samimi ortam arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Aile sıcaklığıyla karşıladığımız restoranımızda, samimi bir atmosfer sunarak sevdikleriniz ile kaliteli ve keyifli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.


İlk dikkat ettiğimiz noktalardan biri, hijyen. Yüzde yüz bu kurallara uyarak üretim gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin seçiminden sunumuna kadar dikkat ediyoruz.


Bir diğer konu, güler yüz. Ekibimizin her birinin bu hissiyatta olması bizim için çok önemli. Çünkü aksi takdirde sağlamak istediğimiz aile sıcaklığını asla oluşturamayız.


Bir diğeri, lezzet. Marifetli aşçılarımız ellerinin lezzetini yemeklere geçirerek harika bir nikâh menüsü hazırlıyor size. Tabii ki öncesinde kararlaştırdığımız lezzetlere yer veriyoruz. Parmaklarınızı yiyeceğiniz lezzetler önünüze gelirken, bir sonrakini merak eder olacaksınız.


Öncesinde menü tadımı konusuna da dikkat ediyoruz. Emin olamadığınız lezzetler konusunda önceden tadım gerçekleştirerek nikâh menünüze koyup koymayacağınıza karar verebiliyorsunuz.


Büyükçekmece sahilin hemen yanı başında sevdiklerinizin etrafınızda olduğu bir kutlama için kaliteli ve muhteşem lezzetlerle karşınızdayız. Üstelik iç dekorasyon olarak da oldukça özenli bir çalışma gerçekleştirdik. Ferah bir atmosfer içinde, camların arkasında soğuğu hissetmeden harika bir gün geçiriyorsunuz.


Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz yapmanız gereken iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak! Diğeri ise, çıkan formu eksiksiz doldurmak! Bu kadar basit bir yolla bize ulaşabiliyorsunuz. Böylece muhteşem lezzetlerle birlikte deniz manzarası içerisinde geçireceğiniz kutlamaya ilk adımları atmış oluyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Pınartepe Mahallesi, Sahilyolu Cad No:5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Camlı Köşk Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.