Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Çakırkeyif Butik Otel & Restaurant Hakkında

1995 yılında şehir hayatından kaçmak isteyen Çakır ailesiydik biz. Kavaklı Köyü’nde aldığımız 4.000 metrekarelik bir araziye tek katlı kırmızı bir ev inşa ettik. Babamızın içten içe hayali, dostlarımızın da desteği ile ailie fertlerinin ortak kararı olarak 2001 yılında burayı bir restoran haline getirdik. Aynı zamanda az sayıda konuk ağırlayan butik bir otele de evrildik. Baba, anne, abi ve kardeş olarak herkes biraz biraz kendi yetenekleri ve becerilerini kullanarak eski evimiz yeni mekânımızı işletmeye başladık. Zamanla işlerimiz rayına oturdukça ve müşterilerimiz arttıkça ailemize uyacak güler yüzlü ve misafirperver ekip arkadaşlarını da aramıza dâhil ettik.

Çakırkeyif Restaurant Butik Otel olarak yemek ve konaklama hizmetlerimiz dışında toplu organizasyon ve etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Düğün ve nişan merasimleri başta olmak üzere; aile ve iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, sünnet törenleri, parti ve kokteyller gibi aklınıza gelebilecek hemen her daveti bünyemizde düzenleyebiliyoruz. Organizasyonunuz ne olursa olsun size özel bir tasarım yaparak her şeyi planlıyoruz. Davet alanını zevkinize göre dekore ediyor ve tüm süslemeleri belli bir uyum içerisinde hallediyoruz.

Düğünün konseptine ve davetli sayısına göre farklı mekân alternatifi sunuyoruz. Açık havada bulunmaya müsait hava durumlarında bahçemizi muhakkak tavsiye ediyoruz. Havuzbaşında şık bir tören veya çim bahçemizde samimi bir kır düğünü, seçiminiz nereden yana olursa olsun memnuniyetiniz hep aynı kalacaktır. Düğünler için canlı müzik, DJ performansı, açık büfe veya set menü servisi hizmetlerimiz çiftimizin isteğine göre belirlenebiliyor. Birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan harika bir menüyü sizin zevklerinize göre belirleyebiliriz.

Dilerseniz düğünden sonra otelimizde konaklayarak yeni hayatınıza sabah güzel bir kahvaltıdan sonra başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve Çakırkeyif Butik Otel fiyatlarını öğrenmek için sağdaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kavaklı Mh. Kavaklı Cad. No:84 Kavaklı Köyü - Silivri / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.