Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Cağ Kebap Ataşehir

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cağ Kebap Ataşehir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Cağ Kebap Ataşehir Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Cağ Kebap Ataşehir Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Cağ Kebap Ataşehir Sıkça Sorulan Sorular

Cağ Kebap Ataşehir düğün fiyatları ne kadar?

Cağ Kebap Ataşehir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Cağ Kebap Ataşehir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Cağ Kebap Ataşehir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cağ Kebap Ataşehir 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Cağ Kebap Ataşehir düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cağ Kebap Ataşehir düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Cağ Kebap Ataşehir düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cağ Kebap Ataşehir düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Cağ Kebap Ataşehir Hakkında

Nikâh sonrası yemeğinizi için mekân arayışındaysanız Ataşehir restoranları arasında yılların verdiği tecrübe ve el lezzetiyle hazırladığımız yemekleri sunmak için bekliyoruz. 2010 yılından beri Ataşehir Cağ Kebap Restaurant adı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İki farklı alanda davetlileri ağırlayabiliyoruz: Açık ve kapalı olmak üzere restoranımız farklı bölümlerden oluşuyor. Açık alanda yaz mevsimde daha fazla misafir ağırlıyoruz. Kapalı alanımız ise soğuk kış günleri için oldukça uygun. Gerekli iklimlendirme ve havalandırma sistemlerime sahip olduğumuz için davetlilerin burada geçirecekleri süreyi güzelleştiriyor, rahat etmelerini sağlıyoruz.

Hızlı servis imkânımız bulunuyor: Gelmeden önce haber verdiğiniz taktirde kaç kişilik gruplar olursa olsun, hazır bekliyoruz. Mekâna adım attığınız anda yemeklerimiz hazırlanmış oluyor. Üstelik eş zamanlı olarak davetlilere yerlerini gösteriyor, istediği farklı tatlar var mı diye de soruyoruz.

Lezzet şöleni yaşatıyoruz: Davet öncesinde belirlediğimiz menüde değişiklik yapabilirsiniz. Oldukça geniş içeriğine sahip bir menüye sahibiz. Türk mutfağının en güzel lezzetlerine ağırlık verdiğimiz menümüzün yıldızı ise Cağ kebabı. Yanına yakışacak salata ve mezelerle de mükemmel bir ambiyans yaratıyoruz.

Her gün hizmetinizdeyiz. Kapılarımız 11.00 itibariyle açılıyor. Farklı ziyaretçilerimizi ağırladıktan, memnuniyetlerini sağladıktan sonra 22.00’de kapılarımızı kapatıyoruz. Bu saatler arasında davetlilerle birlikte nikâh sonrası yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Bizimle en az 4 hafta önceden iletişime geçmeniz oldukça önemli. Grup yemekleri için günlerimiz genelde çabuk doluyor. Tabii ki uygunluk durumumuz varsa bu süreden sonra da bizimle iletişime geçebilir, dostlarınızla birlikte lezzetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Nikâh sonrası yemeğini bize emanet etmek için sayfanın üst kısmında yer alan Ataşehir Cağ Kebap Dudullu iletişim formunu doldurabilirsiniz. Böylece organizasyon ve iletişim bilgilerini bize gönderebilirsiniz. Bilgilerin girişini sağladıktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı da unutmayın. En kısa zamanda grup yemeğinizi planlamak için geri dönüş yapacağız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yeni Şehir Mahallesi, Burak Sk. 8/A yan yol üzerinde

 • Haritadaki Konumu

  Cağ Kebap Ataşehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.