Cafe Kandil'li

E-posta Gönder

  • Üsküdar, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Cafe Kandil'li
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cafe Kandil'li Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Cafe Kandil'li Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Cafe Kandil'li Sıkça Sorulan Sorular

Cafe Kandil'li düğün fiyatları ne kadar?

Cafe Kandil'li düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Cafe Kandil'li düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cafe Kandil'li kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cafe Kandil'li 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cafe Kandil'li düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cafe Kandil'li düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Cafe Kandil'li düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cafe Kandil'li düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cafe Kandil'li Hakkında

Misafirperver bir anne kız olarak uzun zamandır hayal ettiğimiz şeye sonunda kalkıştık ve de bunu tam anlamı ile 2012 yılında gerçekleştirdik. Doğup büyüdüğümüz ve çok da sevdiğimiz semtimiz Kandilli’nin güzel bir köşe başında kapılarını açtığımız kafemiz çok daha minimal ve butik olan hayallerimizin aksine daha büyük ve kapsamlı bir hale geldi. 2 masa ve birkaç çeşit lezzetli pastanın çok daha ötesine giderek hem yelpazesini hem de etki alanını genişletti. Gitgide büyüyen hizmetlerimiz ve hedef kitlemiz sayesinde artık Cafe Kandilli İstanbul çapında bir üne sahip.

Kafemizde rutin olarak a’la carte yemek ve tatlı servislerimiz haricinde talep oldukça toplu etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Bizi seven ve önemli günlerinde sevdikleri ile birlikte bizimle olmak isteyen müşterilerimizin butik organizasyonlarını harikulade bir biçimde hazırlıyoruz. Baby shower, söz merasimi, bekârlığa veda, iş yemekleri, özel brunchlar, doğum günü kutlamaları ve benzeri toplu organizasyonlar bunlardan sadece birkaçı. Nikâh sonrası yemekleri de ev sahipliği yaptığımız bir diğer organizasyon. Kışın içeride şömine başında, yazın ise dışarıda boğaz manzarasında çiftlerimiz ve ailelerini en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Aynı zamanda özel davetlerde gruplara uygun catering hizmeti de veriyoruz. Yani eğer nikâh sonrası yemeğinizi restoranımızda değil de evinizde veya sizin için özel olan bir başka yerde kutlamak isterseniz de sizinle birlikte olabiliriz. Bu tarz işlerde öncelikle müşterilerimizi kafemize çağırıyor ve muhakkak bir yüz yüze ön görüşme yapıyoruz. Bu küçük toplantı esnasında düzenlemek istediğiniz davetle ilgili detaylarını ve davetin ev sahipleri olarak zevklerinizi öğreniyoruz. İkram fikirlerimizi sunduğumuzda yapacağınız seçimlere göre menüyü belirliyor, sofra düzeni ve servisleri de planlıyoruz. Geriye ise bir tek, davet gününüz gelip çattığında lezzetli ikramlarımızı afiyetle yemek kalıyor.

Hepsi ve daha fazlası için sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilir ve Cafe Kandilli fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.