Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Cafe Kandil'li

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cafe Kandil'li Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Cafe Kandil'li Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cafe Kandil'li Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Cafe Kandil'li Sıkça Sorulan Sorular

Cafe Kandil'li düğün fiyatları ne kadar?

Cafe Kandil'li düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Cafe Kandil'li düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Cafe Kandil'li kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cafe Kandil'li 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Cafe Kandil'li düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cafe Kandil'li düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Cafe Kandil'li düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cafe Kandil'li düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Cafe Kandil'li Hakkında

Misafirperver bir anne kız olarak uzun zamandır hayal ettiğimiz şeye sonunda kalkıştık ve de bunu tam anlamı ile 2012 yılında gerçekleştirdik. Doğup büyüdüğümüz ve çok da sevdiğimiz semtimiz Kandilli’nin güzel bir köşe başında kapılarını açtığımız kafemiz çok daha minimal ve butik olan hayallerimizin aksine daha büyük ve kapsamlı bir hale geldi. 2 masa ve birkaç çeşit lezzetli pastanın çok daha ötesine giderek hem yelpazesini hem de etki alanını genişletti. Gitgide büyüyen hizmetlerimiz ve hedef kitlemiz sayesinde artık Cafe Kandilli İstanbul çapında bir üne sahip.

Kafemizde rutin olarak a’la carte yemek ve tatlı servislerimiz haricinde talep oldukça toplu etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Bizi seven ve önemli günlerinde sevdikleri ile birlikte bizimle olmak isteyen müşterilerimizin butik organizasyonlarını harikulade bir biçimde hazırlıyoruz. Baby shower, söz merasimi, bekârlığa veda, iş yemekleri, özel brunchlar, doğum günü kutlamaları ve benzeri toplu organizasyonlar bunlardan sadece birkaçı. Nikâh sonrası yemekleri de ev sahipliği yaptığımız bir diğer organizasyon. Kışın içeride şömine başında, yazın ise dışarıda boğaz manzarasında çiftlerimiz ve ailelerini en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Aynı zamanda özel davetlerde gruplara uygun catering hizmeti de veriyoruz. Yani eğer nikâh sonrası yemeğinizi restoranımızda değil de evinizde veya sizin için özel olan bir başka yerde kutlamak isterseniz de sizinle birlikte olabiliriz. Bu tarz işlerde öncelikle müşterilerimizi kafemize çağırıyor ve muhakkak bir yüz yüze ön görüşme yapıyoruz. Bu küçük toplantı esnasında düzenlemek istediğiniz davetle ilgili detaylarını ve davetin ev sahipleri olarak zevklerinizi öğreniyoruz. İkram fikirlerimizi sunduğumuzda yapacağınız seçimlere göre menüyü belirliyor, sofra düzeni ve servisleri de planlıyoruz. Geriye ise bir tek, davet gününüz gelip çattığında lezzetli ikramlarımızı afiyetle yemek kalıyor.

Hepsi ve daha fazlası için sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilir ve Cafe Kandilli fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İskele Cad. No:3/1 Kandilli, Üsküdar / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.