Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı

  • Kapasite
    50 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğün fiyatları ne kadar?

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı düğün dışında bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı Hakkında

Zeytinburnu’nda yer alan Büyük Çamlıca Yörük Çadırı, aileniz ve dostlarınızla gerçekleştireceğiniz kutlamalar için harika bir yer. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz restoran enfes tatlarla unutulmaz nikah sonrası etkinliklerinin ve fark yaratan şıklığın adresi. Çünkü alanında uzman ekibimizle birlikte her geçen gün daha iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeden ve kusursuzluk ilkesiyle sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlayacağımız geceye hazırlanıyoruz.

Yaz ve kış köşesi bulunan restoranımızda, mevsim koşullarına uygun bir davet alanı düzenlemeleri yapıyoruz. Geniş açık alanımızda ağaçlarla çevrili bahçemizde 250, salonumuzda ise 180 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Bir de oyun salonumuz var. Dilerseniz, 120 kişiye kadar konuğunuzla birlikte burada özel bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Davetli sayınıza ve varsa konseptinize göre düzenlemeler yapıyoruz… Dikdörtgen masalarla sağladığımız düzen sayesinde, bayram sofralarını anımsatan bir zarafetle sıcak ve samimi bir atmosfer yaratıyoruz. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaştığınız bu gece sofralarınızı sade bir şıklıkla dekore ediyor, beyaz ve krem renklerin asaletiyle süslemeleri de tamamlıyoruz. Açık büfe servis alanı ve daha salaş bir akşam yemeğine ne dersiniz?

Büyük Çamlıca Yörük Çadırı canlı müzikleri ve yetenekli sanatçılarıyla eğlenceye de hazır olun! Enfes tatlarla birbirinden özel ikramlarımız da var elbette! Ancak bu sırada eğlenmeyi ve kutlamayı da ihmal etmiyoruz. Davet öncesi seçtiğiniz yemek listesini mutfağımızda hazırlıyoruz. Her zaman taptaze malzemeler ve özel tarifler tercih ediyoruz. Şimdiden söylemeliyiz ki hazırladığımız tüm lezzetler ve özel sunumlara dönüştürdüğümüz tabaklar konuklarınız tarafından çok beğenilecek. Gece boyunca devam eden sunumlarda hijyen ve titizlik konusunda son derece hassas davranıyoruz, güler yüzlü servis ekibimiz sayesinde sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Nikah sonrası yemek ve eğlence için Üsküdar’daki adresinizi belirlediyseniz, Büyük Çamlıca Yörük Çadırı iletişim formunu doldurarak fiyat teklifleri de alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Turistlik Çamlıca cad.No/72 Büyük Çamlıca-Üsküdar 34000 İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.