• Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Buselik Tuzla Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Buselik Tuzla Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Buselik Tuzla Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı

Buselik Tuzla Sıkça Sorulan Sorular

Buselik Tuzla düğün fiyatları ne kadar?

Buselik Tuzla düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Buselik Tuzla düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Buselik Tuzla kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Buselik Tuzla 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

1.000'den fazla

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Buselik Tuzla Hakkında

Buselik Tuzla Marina olarak deniz manzarası ile süslenen mekanımızda unutamayacağınız etkinlikler düzenliyoruz. Henüz bir senedir sektörde bulunan bir mekan olarak nikahınız sonrasında yakınlarınızla birlikte geçirmek istediğiniz yemek organizasyonu için en güzel menülerimizi ayarlıyor, tadı damağınızda kalacak lezzette yemeklerimizi hazır hale getiriyoruz. Keyifli bir davet düzenlemek isteyen gelin ve damat adaylarımız bizi tercih ederek birlikte atacağımız her adımdan memnun kalabilirler!

Davet Alanları

Birbirinden güzel 2 farklı katımızla misafirlerimize hizmet veriyoruz. Üst katımız, 120 kişilik kapasitesiyle eğlenceli davetlerinize ev sahipliği yaparken, alt katımız 90 kişilik kapasitesiyle tatlı etkinliklerin gözdesi olmayı başarıyor. Her iki salonda da dans pisti bulunuyor, üst katımız denize açılan geniş camları ve açılır kapanır tavanıyla Marmara Denizi’nin güzelliğini gözler önüne seriyor. Manzara, alt katımızda da misafirlerimize eşlik ediyor.

Dekorasyon

İstanbul nikah sonrası yemek etkinlikleri için eşsiz dekorasyonumuz sayesinde tercih edeceğiniz mekan olmayı başarıyoruz. Beyaz rengin hakimiyetini kurarak sade konseptler tercih ediyor, kare ve dikdörtgen ahşap davet masalarımızı beyaz masa örtüsüyle örtüyoruz. Çevrelerinde kullandığımız siyah beyaz çizgili hasır sandalyeler mekanımıza tatlı bir hava katıyor. Servislerimizi estetik servis tabaklarıyla gerçekleştiriyor, aydınlatma konusunda led ışıklardan yararlanarak hoş bir ortam yaratıyoruz.

Hizmetler

Kameralarımızla kaydedeceğimiz her mutlu anınızı, profesyonel organizasyon firmaları ile planlayarak siz ve davetlilerinize kaliteli anlar yaşatmayı amaçlıyoruz. Etkinliğinizde yaşayacağınız eğlenceli anlarınızı, yüksek teknolojideki ses ve ışık sistemlerimiz, DJ performanslarımız ve canlı müziğimiz ile renklendiriyoruz. Menüde tadım ve değişikliğe giderek istediğiniz kalitede bir yemek servisi ayarlayabilir, havalandırma sistemlerimiz sayesinde konforlu bir davete sahip olabilirsiniz. AVM içerisinde otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Sizin seçimlerinizle oluşturduğumuz menüler, usta aşçılarımız tarafından maharetli eller ve taptaze ürünler ile hazırlanıyor. Yemek servisini en kaliteli ve güzel şekilde gerçekleştirebilmek için en ince detayına kadar düşünüyor, geçireceğiniz her andan doyasıya keyif alabilin diye enfes yemekleri hazırlamayı amaçlıyoruz. Sevgi ve özenle hazırladığımız her bir tabaktan zevk alabilmeniz için yüksek kalitede hizmetlerimizi ihmal etmiyoruz.

“İstemeyin, hayal edin biz yapalım!” sloganıyla hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştireceğinin garantisini veren işletmemiz, eşsiz davet alanları ve her konuda güvenebileceğiniz ekibi sayesinde harika nikah sonrası yemek organizasyonlarına imza atıyor. Bunu yaparken sizi düşünmeyi ihmal etmeyerek her bütçeye uyan cinsten fiyatlar tercih ediyoruz. Buselik Tuzla fiyat listesi hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Tuzla marina buselik

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.