Boğazköy Aden Tesisleri

0212 963 24 13

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 40 - Maks. 185
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 10
Kamelye 3
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 40 - Maks. 85
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 10
Kamelya 4
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 20 - Maks. 35
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 10
Teras
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 80
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 10

Boğazköy Aden Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Boğazköy Aden Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Dere kenarında Orman içinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Boğazköy Aden Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Boğazköy Aden Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Boğazköy Aden Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Boğazköy Aden Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Boğazköy Aden Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Boğazköy Aden Tesisleri 20 kişiden 185 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 10 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Boğazköy Aden Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Boğazköy Aden Tesisleri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Boğazköy Aden Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Boğazköy Aden Tesisleri düğün dışında piknik, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Boğazköy Aden Tesisleri Hakkında

Doğanın göbeğinde nikah sonrası yemek kutlaması yapmak isteyen herkesi Boğazköy Aden Tesisleri’ne davet ediyoruz. Kutlamanızı unutulmaz kılarak, hem size hem de konuklarınıza eşsiz bir gün yaşatıyoruz.

300 ila 400 kişiyi ağırlayabileceğimiz kapalı alanımızın yanı sıra bir de 500 ila 750 kişiye aynı anda hizmet verebileceğimiz bir bahçemiz bulunuyor. Mevsim fark etmeksizin nikah sonrası yemek kutlamanızı tesisimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Profesyonel ekibimiz yüksek kalite standartlarında hizmet verirken, aşçılarımız ise seçkin lezzetleri sizin için bir araya getiriyor. Böylece doğanın ruha huzur veren hisleriyle birlikte su seslerini de duyarak sevdiklerinizin yanınızda olduğu bir kutlama gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz organizasyon konusunda oldukça deneyimli bir ekip olduğumuz için nikah seremoninizi de tesisimizde yapabilirsiniz.

Doğayla iç içe bir şekilde nikahınız kıyıldıktan sonra muhteşem lezzetlerle sizi bir araya getiriyoruz. Üstelik tüm bunlar olurken siz yorulmuyor sadece anın keyfini çıkarıyorsunuz.
Menümüz içerisinde birçok lezzete yer veriyoruz. Başlangıçlardan tatlılara kadar istediklerinizi seçerek kutlamanıza özel bir menü yaratabiliyorsunuz. Hatta organizasyonunuz öncesinde tadım imkanı da sunuyoruz. Böylece dilerseniz menü listenizde de değişiklikler yapabiliyorsunuz. Aşçılarımızdan servis ekibimize kadar hijyen standartlarını göz önünde bulundurarak çalışıyoruz.

Nikah sonrası yemek mekanları İstanbul araştırması yapan tüm çiftlerimizin karşısına çıkıyoruz. Arnavutköy’de kaliteli hizmetimizle her an yanınızdayız. Ferah atmosferimiz, minik misafirlerimize özel oyun alanımız ve geniş otoparkımız sayesinde de her alanda hizmete ve sizi memnun etmeye hazırız.

“Aden Boğazköy Tesisleri nerede? En kolay nasıl ulaşabilirim?” gibi sorularınızın cevabı için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için sayfa üzerindeki mail adresini ya da telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bir diğer irtibat kanalımız ise yandaki iletişim formu. Formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece doğayla iç içe huzurlu bir ortamda, sevdiklerinizin kahkahaları eşliğinde hoş bir kutlama yapabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0212 963 24 13
 • Adres:

  Boğazköy İstiklal Mah.Eski Edirne Asfaltı Cad. / Boğazköy C Tipi Mesire Alanı (Zabıta Noktası Yan Girişi) Arnavutköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Boğazköy Aden Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.