Barış'ın Çiftlik Evi

0212 963 25 53

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Barış ın Çiftlik Evi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 100

Barış'ın Çiftlik Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Barış'ın Çiftlik Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Barış'ın Çiftlik Evi Sık Sorulan Sorular

Barış'ın Çiftlik Evi düğün fiyatları ne kadar?

Barış'ın Çiftlik Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Barış'ın Çiftlik Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Barış'ın Çiftlik Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Barış'ın Çiftlik Evi 10 kişiden 100 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 100 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Barış'ın Çiftlik Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Barış'ın Çiftlik Evi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Barış'ın Çiftlik Evi Hakkında

Tüm misafirlerinizle birebir ilgilenme imkanı bulabileceğiniz, samimi bir ortam. Ev rahatlığındaki atmosferiyle size birbirinizde bulduğunuz huzuru çağrıştıracak sevimli bir ahşap ev. Güneşin ısıttığı ve ağaçların gölgelediği sofralarında mutluluğu konuşabileceğiniz saklı bir bahçe. Barış’ın Çiftlik Evi İstanbul‘da tam da bu sahnenin gerçeğe dönüşebilmesi için kurulmuş, o günden beri de birlikteliğinizin en önemli anlarında yanınızda olmaya devam eden bir mekan.

Davet Alanları

İstanbul’un doğal hayata en yakın yerleşimlerinden olan Göktürk’te konuşlanmış bir kır bahçesinde hizmet veriyoruz. Bahçemizin incisi ahşap evimiz, günlük hayatın koşuşturmacalarından ne kadar uzakta olduğunuzu size sonuna kadar hissettiriyor. Hem iç hem dış mekan seçeneği sunan Barış’ın Çiftlik Evi’nde toplamda 50 ila 100 kişinin katılacağı nikah sonrası yemeği davetlerinizi verebilirsiniz.

Dekorasyon

Kır bahçemizin ruhu dinlendiren bir estetiğe sahip olmasına önem verdiğimiz için dekorasyonda rustik temalara yer verdik. Ahşap masa ve sandalyeler, jüt kumaştan runner örtüler, masa süslemesi olarak cam şişelerde çiçekler veya örtülerin üzerine serpiştirilmiş yapraklar tercih ettik. Kahverengi cam mumluklarda mumlar ve makrome ipinden fotoğraf dekorları da bu görüntünün tamamlayıcısı.

Hizmetler

Tesisimizde tüm etkinlikler kapalı mekan şeklinde gerçekleştiriliyor, böylece siz ve sevdikleriniz için olabilecek en rahat ortam sağlanıyor. Barış’ın Çiftlik Evi’nde gerçekleşen kutlamalar için profesyonel bir ekip yardımıyla fotoğraf ve video çekimi hizmeti veriyoruz. Canlı müzik yapan müzisyenlerin yer yer sahne aldığımız mekanda isterseniz sizin tercihinize uygun oynatma listeleri de çalmamız mümkün.

Yiyecek / İçecek

Barış’ın Çiftlik Evi menü içeriğinde zengin çeşitliliğe önem veriyor. İştah açıcı atıştırmalık seçeneklerimizin arasında leziz kanepeler, mini hamburgerler ve tatlı bir seçenek olarak taze meyveler ile minik tartlar bulunuyor. Ana yemek için beyaz ve kırmızı etli seçenekler, garnitür ve pilav eşliğinde servis ediliyor. Tercihe göre içki veya meşrubat servisimizle sofralarınızı tamamlıyoruz.

Nikah sonrasında aile ve arkadaşlar arasında yapılacak sakin ve samimi bir kutlama için İstanbul’da kesintisiz huzuru bulabileceğiniz ender semtlerden Göktürk’te kır bahçemizle hizmet veriyoruz. Ağaçlar arasında bir ahşap evde kendine has konseptiyle sizi bekleyen Barış’ın Çiftlik Evi’ne hemen ulaşmak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki Barış’ın Çiftlik Evi iletişim bilgilerine göz atmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 25 53
 • Adres:

  Ağaçlı Mahallesi Karaağaç Sokak No:16 Eyüp İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Barış'ın Çiftlik Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.