Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Barış'ın Çiftlik Evi

 • Kapasite
  10 - 125 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Nikah kutlaması için uygun.
 • Küçük gruplar için uygun.
 • Rustik konsept uyguluyor.
 • Kış bahçesi bulunuyor.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Bride party seçeneği sunuyor.

Barış'ın Çiftlik Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Barış'ın Çiftlik Evi Kapasite

Yemekli
Min. 10 - Maks. 125
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 125

Barış'ın Çiftlik Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Barış'ın Çiftlik Evi Sıkça Sorulan Sorular

Barış'ın Çiftlik Evi düğün fiyatları ne kadar?

Barış'ın Çiftlik Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Barış'ın Çiftlik Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Barış'ın Çiftlik Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Barış'ın Çiftlik Evi 10 kişiden 125 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 125 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Barış'ın Çiftlik Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Barış'ın Çiftlik Evi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Barış'ın Çiftlik Evi Hakkında

Tüm misafirlerinizle birebir ilgilenme imkanı bulabileceğiniz, samimi bir ortam. Ev rahatlığındaki atmosferiyle size birbirinizde bulduğunuz huzuru çağrıştıracak sevimli bir ahşap ev. Güneşin ısıttığı ve ağaçların gölgelediği sofralarında mutluluğu konuşabileceğiniz saklı bir bahçe. Barış’ın Çiftlik Evi İstanbul‘da tam da bu sahnenin gerçeğe dönüşebilmesi için kurulmuş, o günden beri de birlikteliğinizin en önemli anlarında yanınızda olmaya devam eden bir mekan.

Davet Alanları

İstanbul’un doğal hayata en yakın yerleşimlerinden olan Göktürk’te konuşlanmış bir kır bahçesinde hizmet veriyoruz. Bahçemizin incisi ahşap evimiz, günlük hayatın koşuşturmacalarından ne kadar uzakta olduğunuzu size sonuna kadar hissettiriyor. Hem iç hem dış mekan seçeneği sunan Barış’ın Çiftlik Evi’nde toplamda 50 ila 100 kişinin katılacağı nikah sonrası yemeği davetlerinizi verebilirsiniz.

Dekorasyon

Kır bahçemizin ruhu dinlendiren bir estetiğe sahip olmasına önem verdiğimiz için dekorasyonda rustik temalara yer verdik. Ahşap masa ve sandalyeler, jüt kumaştan runner örtüler, masa süslemesi olarak cam şişelerde çiçekler veya örtülerin üzerine serpiştirilmiş yapraklar tercih ettik. Kahverengi cam mumluklarda mumlar ve makrome ipinden fotoğraf dekorları da bu görüntünün tamamlayıcısı.

Hizmetler

Tesisimizde tüm etkinlikler kapalı mekan şeklinde gerçekleştiriliyor, böylece siz ve sevdikleriniz için olabilecek en rahat ortam sağlanıyor. Barış’ın Çiftlik Evi’nde gerçekleşen kutlamalar için profesyonel bir ekip yardımıyla fotoğraf ve video çekimi hizmeti veriyoruz. Canlı müzik yapan müzisyenlerin yer yer sahne aldığımız mekanda isterseniz sizin tercihinize uygun oynatma listeleri de çalmamız mümkün.

Yiyecek / İçecek

Barış’ın Çiftlik Evi menü içeriğinde zengin çeşitliliğe önem veriyor. İştah açıcı atıştırmalık seçeneklerimizin arasında leziz kanepeler, mini hamburgerler ve tatlı bir seçenek olarak taze meyveler ile minik tartlar bulunuyor. Ana yemek için beyaz ve kırmızı etli seçenekler, garnitür ve pilav eşliğinde servis ediliyor. Tercihe göre içki veya meşrubat servisimizle sofralarınızı tamamlıyoruz.

Nikah sonrasında aile ve arkadaşlar arasında yapılacak sakin ve samimi bir kutlama için İstanbul’da kesintisiz huzuru bulabileceğiniz ender semtlerden Göktürk’te kır bahçemizle hizmet veriyoruz. Ağaçlar arasında bir ahşap evde kendine has konseptiyle sizi bekleyen Barış’ın Çiftlik Evi’ne hemen ulaşmak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki Barış’ın Çiftlik Evi iletişim bilgilerine göz atmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 25 53

 • Adres::

  Ağaçlı Mahallesi Karaağaç Sokak No:16 Eyüp İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Barış'ın Çiftlik Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.